comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Patrik Carlgren, FutbolArena'ya konuştu: "Yeni bir başlangıç için Atiker Konyaspor'dayım"

11 Ocak 2018, Perşembe 16:19
Patrik Carlgren, FutbolArena'ya konuştu:

Atiker Konyaspor'un İsveçli kaleci Patrik Carlgren, FutblArena'ya açıklamalar yaptı. Patrik Carlgren, şans bulduğu takdirde oynamak istediğini söyledi.

FutbolArena - Atiker Konyaspor'un sezon başında transfer ettiği İsveçli kaleci Patrik Carlgren, FutblArena'ya açıklamalar yaptı. Atiker Konyaspor'un Antalya kampında  Patrik Carlgren, FutbolArena'ya konuştu. Atiker Konyaspor Transfer haberleri FutbolArena'da.

Atiker Konyaspor'un başarılı kalecisi Patrik Carlgren, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada yeni bir başlangıç için Türkiye'yi seçtiğini söyledi. Carlgren, "Türkiye geldiğim yerden biraz daha farklı. Kariyerimde yeni bir sayfa açmak için buraya geldim" dedi.


Atiker Konyaspor'da Patrik Carlgren'in FutbolArena'a verdiği röportaj


İlk yarıda iyi bir performans sergileyemediklerini söyleyen Patrik Calgren, "Sezonun ilk yarısında beklenen performansı sergileyemedik. Çok iyi bir takıma sahibiz. Bulunduğumuz yeri hak etmiyoruz. İkinci yarıdan beklentimiz performansımızı artırıp çıkış yakalamak. Çok çalışıyorum. Şans yakalayabilirsem elimden geleni yaparım" diye konuştu.
"KALEYİ ALMAK ZOR"

Forma savaşıyla ilgili konuşan 26 yaşındaki kaleci, "Forma şansı bulamamam hocanın kararıdır. 3 tane kaleci ve 3 kaleci olarak iyi seviyedeyiz. Serkan Kırıntılı ve ben olmak üzere 3 kaleci de ağır bir şekilde çalışıyor. Kaleyi almak zor, mücadele ediyorum" ifadelerini kullandı.

Patrik Carlgren, sezonun ilk yarısında Süper Lig'de forma giyemezken Ziraat Türkiye Kupası'nda 2 maçta görev yaptı.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)