comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Mehmet Özdilek'ten Fenerbahçe'ye gözdağı!

22 Aralık 2017, Cuma 18:49
Mehmet Özdilek'ten Fenerbahçe'ye gözdağı!

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 17. haftasında Atiker Konyaspor sahasında son haftalarda yükselişini devam ettiren Fenerbahçe ile karşılaşacak. Konyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek bu zorlu maç öncesinde açıklamalarda bulundu. 


Konyaspor - Fenerbahçe Mehmet Özdilek'in açıklamaları


A Spor'a konuşan Mehmet Özdilek şunları söyledi:

"EVİMİZDE FENERBAHÇE İLE OYNAMAK AVANTAJ"
Evimizde Fenerbahçe ile oynamak bizim için avantaj. Son haftalarda oyunsal anlamda üzerine koyan bir Konyaspor var. Pozisyon üretmekte sorunumuz yok. Oyunsal anlamda sorunumuz yok ama iş bitiricilik konusunda sezon başı itibariyle devam eden sıkıntımız var. 

"ÇOK SEVDİĞİM VE DEĞERLİ BİR HOCA AYKUT KOCAMAN"

Tabi Fenerbahçe son 5 maçtır kazanan bir yapıyla buraya gelecek. Başında da çok değerli, sevdiğim Aykut hocası var. Konyaspor'da da çalışıp büyük başarılar elde etmiş bir hoca. Her iki takım açısından da önemli. Bizim de kazanmamız gereken bir müsabaka gibi görünüyor. 

"MAÇA HAZIRIZ"

Biz maça hazırız. Evimizde taraftarımızın desteğiyle daha güçlü oynuyoruz. Yarın da coşku ve heyecanla sahada olacağız. Kazanmak için ne gerekiyorsa her şeyi sahaya yansıtacağız. 

"KONYASPOR İLK 10'DA OLACAKTIR"

Devre arasında yapılan takviyelerle daha güçlü bir Konyaspor olacaktır. Ligin sonunda da Konyaspor ilk 10'da yer alacaktır. Bundan hiç şüphem yok. 

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.