comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Mehmet Özdilek umut saçtı

06 Ocak 2018, Cumartesi 12:59
Mehmet Özdilek umut saçtı

Konyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek gelecek adına umutlu konuştu.

FutbolArena - Konyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek iddialı açıklamalarda bulundu. Yeşil Beyazlıların kamp yaptığı Belek'te konuşan Özdilek, ligin en iyi futbol oynayan takımlarından biri olduklarını ancak konum olarak iyi noktada olmadıklarını ifade etti.

Sezonun ilk yarısında istediği sonuçları alamamalarına rağmen iyi mücadele ettiklerini belirten Özdilek, “Rakamlar da, rakipler de bunu söylüyor. Biz ligin en iyi futbol oynayan takımlarından biriyiz. Belki istediğimiz sonuçları alamadık. Konum olarak iyi noktada değiliz ama hiçbir maçta geri adım atmadık” dedi.
‘ÇOK DAHA İYİ SEVİYEDE OLACAĞIZ'

Mevcut problemlerin çözümü adına ilk yarıda ellerinden geleni yaptıklarını ancak gol sorununa çare bulamadıklarını belirten Özdilek, “İlk kez takımla birlikte burada çalışma imkanı bulduk. Bu döneme kadar sürekli maç yaparak geldik. Ne dinlenme ne de sorunları düzeltme şansımız oldu. Yapılacak transferlerle birlikte bu takım ikinci yarı çok daha iyi seviyede olacak. Bu mücadele isteği, bu potansiyel bizde var. Daha önce de söyledim. Israrla söylüyorum bu takım ligi ilk 10 içinde bitirecek” ifadelerini kullandı.


Mehmet Özdilek'in Orkan Çınar açıklaması


Transfer çalışmalarına da değinen Özdilek, “İzlemediğim hiçbir oyuncunun alınmasını istemem. Gereken takviyeleri yapacağız. Ön bölgedeki sorunu çözecek oyuncular peşindeyiz. Bunlardan biri Orkan Çınar. Orkan'ı ben keşfetmiştim. Antalyaspor'dayken çok almak istedim ama nasip olmadı. Sonra Gaziantep'e gitti. Şimdi kiralamak istiyoruz. Çok yetenekli bir oyuncu. Türk futbolunun geleceği olacak” diye konuştu.

Konyaspor ile ilgili tüm gelişmeleri Konyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)