comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Marsilya hocası Rudi Garcia: "Konya'ya beraberlik için gelmedik"

22 Kasım 2017, Çarşamba 22:11
Marsilya hocası Rudi Garcia:

Marsilya Teknik Direktörü Rudi Garcia, Konyaspor deplasmanı öncesi basın toplantısında “Biz buraya beraberlik için gelmedik, kazanmak istiyoruz” dedi. 

FutbolArena - Atiker Konyaspor, UEFA Avrupa Ligi I Grubu'nda 23 Kasım Perşembe günü Konya'da Marsilya'yı ağırlayacak. Konya Büyükşehir Stadyumu'nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Olympique Marsilya Teknik Direktörü Rudi Garcia, iddialı sözler sarf etti.
 

Rudi Garcia, Konyaspor - Marsilya maç önü açıklamaları


Rudi Garcia “Grupta şu an ikinciyiz ve ikinci kalmak için bu maçı kazanmamız gerekiyor. Biz buraya beraberlik için gelmedik, kazanmak istiyoruz. Son haftaya bırakmak istemiyoruz. Tabi kazanırsak bile son haftaya kalabilir onu bilemeyiz. Ama biz kazanıp işimizi garantiye almak istiyoruz. Konyaspor'da teknik direktör değişikliği oldu. Onların avantajı içeride oynamaları, seyircilerin önünde oynamaları." dedi.

"ALIŞKANLIKLAR ÖLDÜRÜR"
Konyaspor'u öven Garcia, "Kaliteli bir ekibe sahipler. Bizim de kazanmak için gerekeni yapmamız gerekiyor. Taraftarların burada olacağını ve dolu olacağını biliyoruz. Ambiyansın da iyi olacağını biliyoruz. Tabi her şey Fair-Play ruhu ve saygı çerçevesinde olduğu sürece bunda bir sakınca yok. Daha önceki iki Avrupa müsabakasında da yerinde antrenman yapmadık. Fransa‘da da yeni statlar görüyoruz ama her gittiğimiz statta antrenman yapmıyoruz. Alışkanlıklar öldürür. Biraz değişiklik yapmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

GERMAİN: "YARIN ARZUMUZU GÖSTERECEĞİZ"

Marsiyalı oyuncu Valere Germain ise, “Biz her maça kazanma arzusuyla çıkıyoruz. Gol atmak istiyoruz. Bunu da yarın gösteririz diye düşünüyorum” dedi.

Atiker Konyaspor ile ilgili son dakika gelişmelerine Atiker Konyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)