comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyasspor'a Salzburg'da karşılama töreni

01 Kasım 2017, Çarşamba 17:53
Konyasspor'a Salzburg'da karşılama töreni

Atiker Konyaspor,  UEFA Avrupa Ligi I Grubu'nda Salzburg ile karşılaşacağı maç öncesi Avusturya'nın Salzburg kentine ulaştı.

FutbolArena - Atiker KonyasporSalzburg Havaalanı'nda Salzburg Başkonsolosu Gürsel Evren ve bir grup yeşil-beyazlı taraftarlar tarafından karşılandı. Konyasspor Başkanı Fatih Yılmaz, karşılama sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Takım daha sonra son antrenmanını yapmak için maçın oynanacağı Red Bull Arenaya geçti.
 

Salzburg - Konyaspor maçı öncesi son durum


Konyasspor Başkanı Fatih Yılmaz, Salzburg ile önemli bir maç oynayacaklarını ifade edererek, "4. maçımıza çıkacağız. Hakikaten güzel bir karşılama oldu. Başkonsolosluğumuza teşekkür ediyorum. Yeni hocamızla yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz. Buradaki maçı alırsak grupta iddialı bir duruma geleceğiz. Bunun bilinciyle hareket edeceğiz. İnşallah futbolcularımızda bu bilinçle çıkıp en iyi sonucu almaya çalışacağız. Eğer buradan galip gelirsek elbette gruptan çıkma açısından hakikaten önemli bir iş yapmış olacağız. Bütün arkadaşlarımız bunun bilincinde. Güzel bir oyunla güzel bir sonuç alacağımızı zannediyorum" dedi. 

SALZBURG BAŞKONSOLOSUNDAN AÇIKLAMA
Salzburg Başkonsolosu Gürsel Evren de, "Başkonsolos olarak Konyasporumuzun güzel bir maç yapması konusunda her türlü ortamı sağladık. Ben de güzel bir maç olmasını diliyorum. Konyaspor'un da bu maçta galip gelerek gurupta iddialı duruma geçmesini temenni ediyorum" diye konuştu. 

Süper Lig ile ilgili diğer gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)