comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'un projesine işadamlarından destek

28 Şubat 2018, Çarşamba 15:54
Konyaspor'un projesine işadamlarından destek

Atiker Konyaspor, Pazar günü Yeni Malatyaspor ile oynanacak olan maçın bilet gelirlerini Mehmetçik Vakfı'na bağışlama kararı almıştı

FutbolArena - Atiker Konyaspor'un yaptığı bu açıklamanın ardından Konyalı işadamları bu özel projeye ortak olmak için kulüp ile iletişime geçti.

Yapılan istişarede işadamlarının vereceği destek ile şehit aileleri ve gazilere, öğrencilere, öğretmenlere, huzurevi sakinlerine ve sevgi evlerinde kalan çocuklara ücretsiz olarak bilet yüklenecek. Yüklenen biletlerin ücretlerini işadamları karşılayacak ve bilet gelirler Mehmetçik Vakfı'na gidecek.


Atiker Konyaspor'dan Mehmetçik Vakfı'na bağış


Konyaspor Kulübü'nün konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Yönetim Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda E.Y. Malatyaspor maçının elektronik bilet satış geliri Mehmetçik Vakfına bağışlanacak. Bu açıklamanın hemen ardından Konyalı bazı işadamları kurum ve kuruluş temsilcileri kulübümüzü arayarak kampanyaya katkı sağlamak istediklerini beyan etti.
Konuyla ilgili harekete geçen kulübümüz Passolig yetkilileriyle önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Passolig'de hizmet bedeli almayarak kampanyaya destek oldu. Bu işbirliği çerçevesinde gerekli düzenlemeler yapıldı.

ÜCRETSİZ YÜKLEME YAPILACAK

Buna göre, 1 Mart 2018 Perşembe saat 10.00'da Passolig gişelerinden, passolig kartı olması kaydı şartıyla maçtan bir gün önce Cumartesi saat 18:00'a kadar şehit aileleri ve gaziler, öğrenciler, öğretmenler, huzurevi sakinleri, sevgi evlerinde kalan çocuklarımız kimliklerini görevlilere ibraz etmeleri halinde, işadamlarımızın bağışlarıyla sınırlı, ücretsiz yükleme desteğinden faydalanabileceklerdir.

RESMİ HESAPLARIMIZDAN DUYURULACAK

Taraftarımızın büyük bir bölümünün cezalı olduğu bu önemli maç öncesinde kulübümüzü yalnız bırakmak istemeyen ve geliri tamamen Mehmetçik Vakfına aktarılacak kampanyaya bağışta bulunup toplu olarak elektronik maç bileti satın alan şahıs, kurum ve kuruluşlar resmi hesaplarımızdan duyurulacaktır” ifadelerine yer verildi.

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.