comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyasporlu taraftarlara sert tepki! "Rezillik"

07 Ağustos 2017, Pazartesi 10:20
Konyasporlu taraftarlara sert tepki!

Beşiktaş ile Konyaspor arasında oynanan maçın sonunda Konyasporlu taraftarların sahaya girmesiyle ilgili Erman Toroğlu sert eleştirilerde bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş ile Konyaspor arasında oynanan Süper Kupa finali sonrası yeşil beyazlı taraftarların sahaya girmesiyle ilgili spor yorumcusu Erman Toroğlu'ndan sert eleştiriler geldi. Erman Toroğlu, Konyasporlu taraftarlara ağır bir ders verilmesi gerektiğini söyledi.
 

Erman Toroğlu'ndan Konyasporlu taraftarlara sert sözler


Sabah Gazetesi'nde maçı değerlendiren Erman Toroğlu, "Samsun'un pidesi, döneri meşhur... Dün Konyalı bir taraftar çakıyla daldı sahaya! Çakıyla değil, döner bıçağıyla gelseydi bari! Konya taraftarı ikinci defa yapıyor bu işi. İyi bir ders vermek lazım, bu rezilliği çıkaranlara...

Yazık günah! Bu kadar güzel top oynayan bir Konyaspor takımı var. Keyifle izledi tüm Türkiye. Bırakın arkadaş! Kupayı da keyifle alsın takımınız...
Allah muhafaza maç sonunda Konya seyircisi sahaya girdikten sonra, kale arkasındaki Beşiktaş seyircisi sahaya girmek için ısrar etse ne olurdu? O kale arkasındaki Beşiktaş taraftarının 20'si sahaya girse, Konyasporlu taraftarla bire bir temasa geçse ölü çıkar o sahadan! Ateşle oynuyoruz resmen. Dün Konyaspor teknik direktörü sınıfı geçti, takımı sınıfı geçti, ama seyircisi sınıfta kaldı." dedi.

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)