comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyasporlu Riad Bajic için çılgın transfer teklifi

29 Temmuz 2017, Cumartesi 00:21
Konyasporlu Riad Bajic için çılgın transfer teklifi

Konyaspor'un futbolcusu Riad Bajic için çılgın bir transfer teklifinin yapıldığı öne sürdü. Yeşil Beyazlı kulübün satmak istediği Bajic için Udinese'nin devreye girdiği öne sürüldü. 

FutbolArena Dış Haberler - Konyaspor'un başarılı futbolcusu Riad Bajic'e sürpriz teklif! İtalya Serie A takımlarından Udinese'nin Bajic transferi için devreye girdiği ve yönetime teklifte bulunduğu öne sürüldü. 
 

Konyaspor'da Bajic ayrılıyor mu?


Konyaspor yönetimi geçtiğimiz gün Riad Bajic'in takımdan ayrılacağı söylentileriyle ilgili olarak açıklama yayınladı. 17 gol attı ve takımdan gönderiliyor şeklinde iddialar hakkında konuşan Atiker Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar şu ifadeleri kullandı:

Geçtiğimiz sezon içinde 2020 yılına kadar sözleşmesini uzattığımız futbolcumuzun, 3 milyon avro bedelle satış listesine konulduğu iddia edilmektedir. Genç ve başarılı futbolcumuz Bajic'le ilgili bu haber kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır.  Futbolcumuzun transferiyle ilgili bir tasarrufumuz bulunmamaktadır. Riad Bajic'ten memnunuz ve birçok talep gelmesine rağmen satmayı düşünmüyoruz. Camiamızın bu tür haberlere itibar etmemesini özellikle rica ediyoruz.
 

Konyaspor'da Bajic'in transfer haberlerinde son dakika


Öte yandan Konyasporlu Bajic'in transferi konusunda yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Konya Yenigün Gazetesi'nden Yunus Altınbeyaz İtalya Serie A takımlarından Udinese'nin Konyaspor'a Riad Bajic için 5 milyon Euro teklif ettiğini öne sürdü. 
Yeşil Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Konyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.