comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyasporlu Ömer Ali Şahiner'den transfer açıklaması!

05 Aralık 2018, Çarşamba 18:56
Konyasporlu Ömer Ali Şahiner'den transfer açıklaması!

Ömer Ali Şahiner, önümüzdeki günlerde durumun belli olacağını ancak uzun yıllarda Konyaspor'a hizmet etmek istediğini ifade etti.

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Atiker Konyaspor'un başarılı oyuncusu Ömer Ali Şahiner, son dönemde çıkan transfer iddiaları ile ilgili konuştu. Tekliflerin olduğunu doğrulayan ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Ömer Ali, önümüzdeki günlerde durumun belli olacağını ancak uzun yıllarda Konyaspor'a hizmet etmek istediğini ifade etti.
 

Ömer Ali Şahiner, Konyaspor'dan ayrılacak mı?


Ömer Ali Şahiner açıklamasında, “Geçen hafta için Selçuk abi (Aksoy) ile bir görüşme yaptık. Bu hafta içi de bir görüşme olacak. İleriye dönük ne olacak şu an için tam kestiremiyorum ama şu an benim için belirleyici olan Aykut hocaydı, onunla da konuştuk. Umarım uzun yıllar bu takıma kaptanlık yaparak kalırım ve bundan da son derece mutlu olurum. Hiçbir zaman burada gideyim, kaçayım gibi bir düşüncem olmadı. Şu an elimde bir fırsat var gibi gözüküyor dışarıdan. Tekliflerin olması da gayet doğal. Ama gönlümden geçen, içimde olan uzun yıllar bu takımda kaptan olarak kalmak” şeklinde konuştu.

TRABZONSPOR MAÇI DEĞERLENDİRMESİ
Hafta sonu Trabzonspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Atiker Konyaspor'da Ömer Ali Şahiner maçı değerlendirdi. Orta saha oyuncusu Ömer Ali Şahiner, zorlu maç ile ilgili, “Trabzonspor zor deplasman. Onlar da son haftalarda formdalar. Hem antrenmanlarda hem yaptığımız analizlerde Trabzonspor'un iyi yönlerini, eksik taraflarını çalışıyoruz. Bu çalışmaların üzerine hafta sonu iyi oyun ve iyi sonuçla döneceğimizi umut ediyorum. Zor maç olacak. Biz de çıkıştayız onlar da formda. İnşallah 3 puanla dönen biz oluruz” ifadelerini kullandı.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)