comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyasporlu Ömer Ali Şahiner'den Galatasaray'a flaş gönderme

22 Temmuz 2017, Cumartesi 20:43
Konyasporlu Ömer Ali Şahiner'den Galatasaray'a flaş gönderme

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in transfer döneminde "Uçaklar inmeye devam edecek." sözlerine Konyasporlu futbolcu Ömer Ali Şahiner'den gönderme geldi. 

FutbolArena - Galatasaray'a transfer göndermesi! Konyasporlu futbolcu Ömer Ali Şahiner yeni sezon öncesi beklentilerini ve takımın durumuyla alakalı konuşurken, transfer konusunda da Galatasaray'a büyük göndermede bulundu. AA'ya konuşan yıldız futbolcu sarı kırmızılı takımın transfer politikasına ve söylemlerine göndermede bulundu. 
 

Galatasaray'da transfer haberleri


Galatasaray yönetimi Östersunds faciasının ardından transfer çalışmalarına hız verirken, başkan Dursun Özbek daha önceden yaptığı açıklamlada uçaklar inmeye devam edecek dedi. Öte yandan Konyaspor'da yıldız futbolcu yok. algısı üzerinden Galatasaray'a göndermede bulundu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
"UÇAKLAR İNİP KALKIYOR AMA..."

Uçaklar inip kalkıyor, yabancı oyuncular geliyor ama baktığımız zaman birçok kulübümüz UEFA tarafından denetleniyor ve borç batağında. Oyuncu satmadan bir şey yapamıyorlar. Konyaspor ise maddi anlamda hiçbir sıkıntısı olmayan aynı zamanda da büyüyen bir kulüp. Yönetimin büyük bir başarısı var. Uçaklar inip-kalkıyor ama önemli olan takım içindeki genç ve mevcut oyuncuları değerlendirebilmektir. Onları piyasaya çıkarıp en yüksek verimi alabilmektir.

"BİZ BUNU BAŞARDIK"

"Atiker Konyaspor'un oyuncularının potansiyelini en üst düzeyde kullanabildiğinin söyleyen Ömer Ali Şahiner, "Biz bunu başardık, kulübümüz de her anlamda kazandı. Konyaspor'un ve biz futbolcuların yıldızı parladı. İnşallah tüm kulüplerimize örnek oluruz. Türk futbolunun en önemli sorunu bu gel-gitler." 

"AVRUPA HEDEFİ..."

"Avrupa ve milli takım hedefi olmazsa olmaz. 25 yaşındayım, artık tecrübeliyim. Son yıllarda Konyaspor'da yaptıklarımı yapmaya devam edeceğim. Buranın değerini bilerek var gücümle çalışacağım. Gelecek teklif varsa gelecektir. Futbol günlük bir olay. Tabii ki hedeflerimiz var ama biraz daha onları kenarda bekleterek değerlendirmek daha mantıklı, şu an olduğumuz yerin hakkını vermeliyiz."

Yeşil Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Konyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)