comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyasporlu Jonsson, Danimarka basınına konuştu: "Mutlaka döneceğim"

05 Mart 2018, Pazartesi 19:03

Konyaspor ile geçen sezon önemli başarılara imza attıklarını belirten Jonsson, "Şu an Türkiye'de olmak güzel, burada kalmak istiyorum. Futbola Danimarka'da başladım oraya mutlaka bir gün döneceğim" dedi.

FutbolArena Dış Haberler - Atiker Konyaspor'un Danimarkalı oyuncusu Jens Jonsson, ülkesinde yaptığı açıklamalarda Türkiye'yi çok sevdiğini ve Danimarka'ya dönmek gibi bir planının olmadığını belirtti.
 

Jens Jonsson, Konyaspor açıklamaları


Konyaspor ile geçen sezon önemli başarılara imza attıklarını belirten Jonsson, "Büyük bir kulübe geldim. Önemli başarılar elde ettik. Sonrasında bazı dalgalanmalar oldu. Ama yeniden çıkışa geçeceğimize inanıyorum. Geçen yıldan birçok önemli oyuncu takımdan ayrıldı ve yerlerini dolduramadık. Çok iyi bir antrenörümüz vardı ancak takımdan ayrıldı. Bundan sonra bizim için her maç final. Özellikle iç sahada oynayacağımız maçlar bizim için çok önemli" dedi.

"ESKİ FORMUMU YAKALAMAK İSTİYORUM"
Kendi performansı hakkında da konuşan Jonsson, "Geçen sezonun büyük bölümünde forma şansı buldum. Çok çalışarak bölgemde oynayan en iyi oyuncularda biri olduğumu antrenörümüze gösterdim. Sonrasın yeni transferler yapıldı ve teknik direktör değişikliğine gidildi. Yine çok çalışarak eski formumu yakalamak istiyorum" ifadelerini kullandı.

"DANİMARKA'YA MUTLAKA DÖNECEĞİM"

Türkiye'de futbol oynamayı sevdiğini belirten Jonsson, "Şu an Türkiye'de olmak güzel, burada kalmak istiyorum. Türkiye'yi çok seviyorum. Burada futbol oynamak güzel. Lig zorlu ancak bu benim için sorun değil. Futbol kariyerime Türkiye ya da Almanya'da devam edebilirim. Şu an Danimarka'ya dönmek gibi bir düşüncem yok. Futbola Danimarka'da başladım oraya mutlaka bir gün döneceğim ama bu kısa bir süre içinde zor gözüküyor" dedi.

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.