comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'dan sert tepki! "Rezil hakem yönetimi"

20 Nisan 2023, Perşembe 00:34
Konyaspor'dan sert tepki!

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, Adana Demirspor maçının ardından "Rezil bir hakem yönetimi vardı." dedi. 

FutbolArena - Konyaspor kulübü Adana Demirspor maçının ardından hakem kararlarına sert tepki gösterdi. 

Konyaspor camiası olarak üzülerek görüyoruz ki, TFF ve kurumları gayri ciddi yönetilmeye devam etmektedir. 
KONYASPOR'UN AÇIKLAMASI

Evimizde oynadığımız Adana Demirspor maçında ilk dakikadan itibaren art niyetli tutum sergileyen Sarper Barış Saka isimli MHK çalışanı karşılaşmanın 56. dakikasında inanılmazı başarmış ve kalecimizin hiçbir müdahalesi olmayan pozisyonda penaltı icat ederek takımımızın puanlarını çalmışyır. Haftalardır dişimizi sıkarak gerilimi arttırmak istemememize rağmen VAR'ın dahi müdahale etmediği sahte penaltı kararı uygulanmıştır. Görüyoruz ki, sesi çok çıkanın, dediği olmaya devam etmektedir. 

Sayın Lale Orta, üstlendiği görevi yerine getirememekte ve Sarper Barış Saka gibi elemanların operasryonlarına ya göz yummakta ya da iş birliği yapmaktadır. 

Konyaspor camiası olarak bu çirkin düzene boyun eğmeyeceğimizi ve en güçlü şekilde her mecrada kulübümüzün haklarını savunacağımızın tüm kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz. 

Yaşadığımız hakem faciasının ardından Sayın Lale Orta'nın onurlu bir hareket sergileyerek istifa etmesini ve Sarper Barış Saka isimli elemanı TFF'deki ve MHK'deki görevine son verilmesini ivedi şekilde bekliyor, talep ediyor, takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz.


KONYASPOR BAŞKANI FATİH ÖZGÖKÇEN'DEN SERT SÖZLER!

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen ise maçın ardından yaptığı açıklamada "Kimse Konyaspor camiasını karşısına almaya kalkmasın. Bedelini çok ağır öder. Rezil bir hakem yönetimi vardı." 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!