comScore
bilyoner

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'dan Serkan Kırıntılı tepkisi! Beşiktaş

03 Ağustos 2020, Pazartesi 16:48
Konyaspor'dan Serkan Kırıntılı tepkisi! Beşiktaş

Konyaspor, Serkan Kırıntılı'nın Beşiktaş ile anlaştığı şeklinde yer alan iddialara yanıt verdi.

FutbolArena - Süper Lig'de takımların transfer çalışmaları devam ederken Beşiktaş'ın, Konyaspor kalesini koruyan Serkan Kırıntılı ile anlaşma sağladığı iddia edilmişti. Konyaspor Kulübü, bu görüşmeleri yalanlarken medyada yer alan iddialara da tepki gösterdi.
 

Transfer Haberleri: Serkan Kırıntılı, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Konyaspor'dan yapılan açıklamada, "Sözleşmesi devam eden oyuncumuz Serkan Kırıntılı ile Süper Lig takımlarından birinin transfer görüşmesi yaptığına dair medyada bir takım haberler yer almaktadır.

Yayıncı kuruluşun resmi hesaplarında yer alan haberde, anlaşmanın iki sezonu kapsadığı ve kalecimiz Serkan Kırıntılı'nın bu sözleşme karşılığında ne kadar maaş alacağı tüm ayrıntılarıyla kamuoyu ile paylaşılmıştır.
Serkan Kırıntılı İttifak Holding Konyaspor'umuzun sözleşmeli oyuncusudur ve Türkiye Futbol Federasyonunun Profesyonel Futbol ve Transfer Talimatına göre kulübümüzden yazılı izin belgesi alınmadığı sürece Serkan Kırıntılı dahil tüm futbolcularımız, yanısıra temsilcileri, hiçbir takımla transfer görüşmeleri yapma yetkisine sahip değildir.

Şayet medyada ayrıntılarıyla yer alan haberler doğruysa, bu transfer görüşmelerine dahil olan spor kulübü hem talimatları hiçe saymaktadır hem de etik olarak yanlış bir yol izlemektedir.
Serkan Kırıntılı ve temsilcisi kulübümüzden bu görüşmeleri yapabilmek için izin almamıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur..." ifadelerine yer verildi.

MENAJERİNDEN AÇIKLAMA GELDİ
Serkan Kırıntılı'nın menajeri Haluk Canatar, Konyaspor'un yaptığı açıklama sonrasında A Spor'a konuştu. Beşiktaş ile görüşmediklerini belirten Canatar, "Beşiktaş ile görüşmedik ve anlaşmadık" dedi.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!