comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'dan Beşiktaş maçındaki olaylarla ilgili açıklama

06 Ağustos 2017, Pazar 23:48
Konyaspor'dan Beşiktaş maçındaki olaylarla ilgili açıklama

Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, Beşiktaş ile oynanan Süper Kupa finalinin ardından konuştu. 

FutbolArena - Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, Süper Kupa finalinin ardından Beşiktaş'ı 2-1 yendikleri maçla ilgili açıklamalarda bulundu. Güzel bir mücadele olduğunu söyleyen Ahmet Şan, Beşiktaş'ın kendilerine maç sonu yaptıkları jest için de teşekkür ettiklerini söyledi. 
 

Konyaspor'dan Beşiktaş maçındaki olaylarla ilgili açıklama


Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, Beşiktaş maçının ardından yaşanan olaylarla ilgili olarak konuştu ve şunları söyledi:

"BEŞİKTAŞ'A TEŞEKKÜR EDERİM"
"Çok zorlu bir mücadeleydi. Sezon başı olmasına rağmen iki takım da varını yoğunu sahaya koydular. Zevkli bir müsabaka oldu. Beşiktaşlı futbolcuları da tebrik ediyorum. Hem mücadele, hem de maç sonundaki jestlerinden dolayı. İnşallah bu sezon Avrupa'daki gururumuz olacaklar. Tabi takımlar daha henüz hazır değil."

"HEM AYKUT HOCAMA, HEM DE MUSTAFA HOCAMA TEŞEKKÜRLER"

"Atiker Konyaspor'da camiamıza, taraftarımıza ve tüm şehrimize bu kupa hayırlı olsun. İstikrar ve geçiş sezonunda yeni hocamıza ve futbolcularımıza bu kupa moral oldu. Güzel bir başlangıç oldu. Aykut Kocaman'a teşekkür ediyorum yine. Sonuçta bayrak bir yarışı gibiydi bu. Hem Aykut hocama, hem de Mustafa Reşit hocama böyle bir başarıyı yaşattıkları için teşekkür ediyorum."

"TARAFTARLARIMIZIN YAPTIKLARINI TASVİP ETMİYORUM"

"Konyaspor taraftarlarının sahaya girmesini tasvip etmiyorum. Bu davranış bize yakışmadı. Önlemini almamız lazım. Burada gerginliğe sebebiyet verecek hiçbir şey yoktu. Tribünlerde daha güzel manzalara, tezahüratlar bekliyoruz. Aykırı sloganlar atılmamalı. Tek bir Türkiyemiz var. Bu güzel ülkemize bu tür olaylarla yeni bir gündem maddesiyle gelmek, futbolun değerini düşürür. Çünkü çok güzel statlar yapıldı Türkiye'de. Taraftarlar bunu güzel kullanmalı. İnşallah son olur."

Yeşil Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Konyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)