comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'dan ayrılan Uğur Demirok, Kasımpaşa ile görüşüyor

07 Ocak 2021, Perşembe 17:18
Konyaspor'dan ayrılan Uğur Demirok, Kasımpaşa ile görüşüyor

Konyaspor'dan ayrılan Uğur Demirok, Kasımpaşa ile görüşmelere başladı.

FutbolArena - İttifak Holding Konyaspor, Uğur Demirok ile karşılıklı anlaşma sonucunda yolların ayrıldığını açıkladı. Konyaspor'dan ayrılan Uğur Demirok, Kasımpaşa ile görüşüyor. Anlaşma sağlanırsa ligin ikinci yarısında İstanbul kulübünün formasını giyecek.

UĞUR DEMİROK AYRILIK SEBEBİNİ ANLATTI
Uğur Demirok ayrılık sürecini Konya Yenigün Gazetesi Spor Müdürü Yunus Altınbeyaz'a anlattı. 

“Zor bir ayrılık kararı aldık. Benim Konyaspor camiası ile hiçbir sorunum olmadı. Ne yönetimle, ne başkanla, ne taraftarla, ne kulüp çalışanları ile en küçük sorun yaşamadım. Sadece hoca ile bazı sıkıntılarımız oldu. Bunun da detaylarına girecek, yeni sorunlar oluşturacak değilim. Hocamla yaşadığımız sıkıntıların aşılamayacağını, burada geleceğimin olmadığına inandım. Bu yönde bir karar aldım. İki taraf açısından da hayırlısı olur umarım.

"UMARIM TARAFTARIMIZ ANLAYIŞLA KARŞILAR"

"Ben Konyaspor camiasını çok seviyorum. Her zaman sevmeye ve saygı duymaya devam edeceğim. Umarım taraftarımız bu kararı anlayışla karşılar. Oynamamayı ya da başka şeyleri sorun etmedim. Dediğim gibi aşılamayacağına inandığım ve süregelen sorunlar vardı. Böylesi iki taraf için de daha doğru bir adım. Taraftarımıza bana bugüne kadar verdikleri destek için teşekkür ederim” 

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"