comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'dan Aykut Kocaman açıklaması! "Her şeyin farkındayız"

31 Ekim 2019, Perşembe 13:10
Konyaspor'dan Aykut Kocaman açıklaması!

Türkiye Kupası'nda Eyüpspor'a elenen Konyaspor'dan açıklama geldi. Konyaspor yönetimi Aykut Kocaman ile yola devam edileceğini aktardı.

FutbolArena - Konyaspor'un Ziraat Türkiye Kupası'nda Eyüpspor'a elenmesinin yankıları devam ediyor. Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman, "Futbolcular ya da antrenör bedel ödemeli" derken, yeşil beyazlı yönetimden tecrübeli hocaya bir destek daha geldi. Konyaspor, "Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman'ın yanında olduğumuzu güçlü bir şekilde ifade ediyoruz." açıkalmasında bulundu.
 

Aykut Kocaman, Konyaspor'dan istifa edecek mi?


"Türkiye Kupası'ndan elenmemiz beklemediğimiz bir durumdu. Bir üst tura çıkamamak hem bizi hem de camiamızı derinden üzdü. Başta Sayın Hocamız olmak üzere hepimizi sonuçtan daha çok futbolcularımızın ortaya koyduğu mücadele hayal kırıklığına uğrattı. Ancak bir an önce bu maçı unutup lige geri dönmek durumundayız.

"GENÇLERBİRLİĞİ MAÇINI KAZANMALIYIZ"
Son haftalarda aldığımız sonuçlar nedeniyle hedeflerimizden biraz uzaklaşmış gibi görünüyoruz. Bu açıdan baktığımızda üst sıralara yükselmek ve orada tutunmak için Cumartesi günü oynayacağımız Gençlerbirliği maçını muhakkak kazanmamız gerekiyor. 

"HER ŞEYİN FARKINDAYIZ"

Konyaspor Yönetim Kurulu olarak mevcut durumla ilgili yaptığımız değerlendirme sonrasında bir kez daha Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman'ın yanında olduğumuzu güçlü bir şekilde ifade ediyoruz. Her şeyin farkındayız. Gelişmeleri yakından takip ediyor, kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda teknik heyetimizle gerekli istişareleri yapıyoruz. Bu istişareler neticesinde yol haritamızı belirledik. Şu an için ara transfer dönemine kadar elimizdeki kadro ile mücadele edip en iyisini yapmak zorundayız.  

"TÜM TARAFTARLARIMIZI DAVET EDİYORUZ"

Bu süreçte camiamızla birlikte omuz omuza vererek dünü bir kenara bırakıp sezonun ilk yarısının sonuna kadar Süper Lig'de oynayacağımız maçlara odaklanmalıyız. Bu vesileyle Cumartesi günü evimizde oynayacağımız Gençlerbirliği maçına tüm taraftarlarımızı davet ediyor, her zaman olduğu gibi yine müsabakanın son düdüğüne kadar takımımıza destek vermelerini istiyoruz."
Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"