comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'dan Ali Çamdalı için ayrılık kararı

06 Aralık 2019, Cuma 18:13
Konyaspor'dan Ali Çamdalı için ayrılık kararı

Konyaspor'da takım kaptanı Ali Çamdalı ile yolların ayrılmasına karar verildi.

FutbolArena - Konyaspor'da alınan olumsuz sonuçların ardından takımdaki futbolcular hakkında yeni kararlar alındı. Aykut Kocaman yönetimindeki Konyaspor'da Ali Çamdalı'nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. Konyaspor'dan yapılan açıklamada "Takım kaptanlarımızdan Ali Çamdalı'nın sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak feshedilmiştir." denildi.
 

Ali Çamdalı Konyaspor'dan ayrıldı mı?


Konyaspor'da takım kaptanı Ali Çamdalı ile yolların ayrılmasına karar verildi. Sözleşmesinin karşılıklı feshi gerçekleşirken, Ali Çamdalı'nın ardından bir ismin daha önümüzdeki günlerde gönderileceği öğrenildi.

35 yaşındaki defansif orta saha oyuncusu Ali Çamdalı, geçen sezon ara transfer döneminde bedelsiz oarak Çaykur Rizespor'dan Konyaspor'a dönmüştü. Bu sezon sadece 3 resmi maçta 174 dakika forma şansı bulan tecrübeli futbolcu ile yolların ayrılması uygun görüldü. Önümüzdeki günlerde Konyaspor'da kadro operasyonunun devam edeceği belirtildi.
KONYASPOR'DA GÖNDERİLMESİ BEKLENEN FUTBOLCULAR

Konyaspor'da Ali Çamdalı'nın ardından Diagne ve Ali Turan'ın da takımdan gönderilmesi bekleniyor. İki futbolcunun da yakın zamanda sözleşmelerinin feshedileceği belirtiliyor. Aykut Kocaman bugün yaptığı açıklamalarda operasyon sinyalini vermişti.

AYKUT KOCAMAN: "PAZARTESİ VE SALI HAMLELERE BAŞLADIK"

Görünen problemin ekiple oyuncular olabileceğini ifade eden Aykut Kocaman, kulübün menfaatleri doğrultusunda açıklama yapılması gerektiğini dile getirdi. Kendisinin yapacak bir şeyi olmadığını aktaran Kocaman, “Çünkü kendimi borçlu hissediyorum. Vereceğim köklü bir kararın doğru karşılanmayacağından eminim. Bugünkü kararı ben şu an veremem. Yönetim iradesini gösterdi ve devam kararı aldı. Pazartesi ve salı günü bu sıkıntılı dönemi sona erdirecek hamlelere başladığımızı söyleyebilirim” diye konuştu.

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)