comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'da Traore yeniden ameliyat oldu

23 Ocak 2018, Salı 18:23
Konyaspor'da Traore yeniden ameliyat oldu

Konyaspor'un sakatlık kabusu ile savaşan oyuncusu Abdou Razack Traore, bir kez daha ameliyat oldu. Başarılı futbolcunun son durumu haberimizde.

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Atiker Konyaspor'da Kulüp Doktoru Galip Bilen Kürklü, takımdaki sakat oyuncular ve Abdou Razack Traore'nin sağlık durumları hakkında spor kamuoyuna bir bilgilendirme yaptı.
 

Abdou Razack Traore kaç ay yok?


Kulüp Doktoru Kürklü, “Oyuncumuz Abdou Razack Traore sezonun ilk maçında aldığı darbe sonucunda meydana tgelen sakatlığından dolayı ameliyat olmuştu. Ameliyatta kullanılan 2 vidadan birinin yapılan röntgen kontrollerinde kırılması ve akabinde yapılan takiplerinde kırık iyileşmesinin tam olmaması nedeniyle kendisine yeniden ameliyat önerilmiştir. Oyuncumuz Abdou Razack Traore, dün Ankara'da Prof.Dr. Mehmet Demirtaş tarafından aynı bölgeden ikinci kez ameliyat edilmiştir ve yapılan operasyon başarılı geçmiştir. Abdou Razack Traore yaklaşık 2 ay sonra düz koşulara başlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Kürklü aynı zamanda Jens Jonsson'ıun da takımla birlikte çalışmalara başlamasıyla takımda sakat oyuncunun kalmadığını sözlerine ekledi.
Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)