comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'da Serkan Kırıntılı'nın sözleşmesi uzatıldı

03 Temmuz 2018, Salı 18:27
Konyaspor'da Serkan Kırıntılı'nın sözleşmesi uzatıldı

Konyaspor'da kaleci Serkan Kırıntılı'nın sözleşmesinin 2019/2020 sezon sonuna kadar uzatıldığı açıklandı. 

FutbolArena - Atiker Konyaspor'da kaleci Serkan Kırıntılı'nın sözleşmesi uzatıldı. Transfer döneminde ismi Galatasaray'la anılan başarılı kalecinin sözleşmesinin 2019/2020 sezonunun sonuna kadar uzatıldığı resmen açıklandı. 


Konyaspor'da Serkan Kırıntılı'nın yeni sözleşmesi


Konyaspor kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Tecrübeli ve Başarılı Kalecimiz Serkan Kırıntılı ile sözleşmemizi 2019 – 2020 sezonunun sonuna kadar uzattık. Yeniden Hoş Geldin Serkan Kırıntılı!" ifadelerine yer verildi. 

GALATASARAY'A TRANSFERİ İDDİA EDİLMİŞTİ
Galatasaray'ın kulübü Konyaspor ile 1 yıl daha sözleşmesi olduğu için somut adım atamadığı Serkan Kırıntılı'ya kulübü yeni sözleşme teklifinde bulundu. Serkan'ın kontratını uzatmak isteyen Konyaspor kulübü, tecrübeli kaleciye yıllık 3 milyon TL garanti para teklif etti. Ancak Serkan Kırıntılı, Konyaspor kulübünün bu teklifini kabul etmedi.

Bu gelişmelerin ardından Atiker Konyaspor kulübü başarılı kalecinin Serkan Kırıntılı'nın sözleşmesinin 2019/2020 yılına kadar uzatıldığını açıkladı. Serkan Kırıntılı böylelikle 2020'ye kadar Atiker Konyaspor forması giyecek. 

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!