comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'da olağanüstü genel kurul yapılacak!

23 Mayıs 2018, Çarşamba 10:47
Konyaspor'da olağanüstü genel kurul yapılacak!

Süper Lig'de bu sezon küme düşme korkusu yaşayan kulüplerden biri olan ancak 33. haftada ligde kalmayı garantileyen Konyaspor'da olağanüstü genel kurul kararı alındı. 

FutbolArena - Süper Lig'de bu sezon istediğini alamayan ve düşme potasının hemen üzeride ligi bitiren Konyaspor'da, sezonun bitmesinden sonra taraftar yönetimin istifasını istemişti. Sezon içinde birçok olumsuzluk ile karşılaşan yeşil beyazlı kulüpte dün yönetim kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıda ise Olağanüstü Genel Kurul kararı çıktı.

Konyaspor'dan yapılan açıklamada çoğunluğun sağlanması durumunda genel kurul 8 Haziran'da gerçekleştirilecek. Çoğunluk sağlanamazsa, 19 Haziran'da çoğunluğa bakılmaksızın genel kurul gerçekleştirilecek. 


Konyaspor'un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı


Konyaspor kulübünden yapılan resmi açıklamada şu ifadeler kullanıldı.
 

"Atiker Konyaspor'umuzda Başkanımız Fatih Yılmaz'ın nezaretinde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında “Olağanüstü Genel Kurul” kararı alındı. 

Olağanüstü Genel Kurul üyelerimizin salt çoğunluğunun hazır bulunması halinde 8 Haziran 2018 Cuma günü Konya Ramada Plaza Otel'de, ilk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 19 Haziran 2018 Salı günü aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilecektir. 

Atiker Konyaspor Kulüp Başkanımız Fatih Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, toplantıda alınan kararın camiamıza hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul ile ilgili ilan aşağıda yer almaktadır.

İ L A N

Konyaspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu'nun 22.05.2018 tarih ve 855 sayılı kararı ile Kulübümüzün Olağanüstü Genel Kurul Toplantısının aşağıdaki gündem maddelerine göre 08 Haziran 2018 Cuma günü saat 15.00'de Konya Ramada Plaza Otelde (Otel Adres: Horozluhan Mah. Yeni İstanbul Cad. No:58/A Selçuklu/Konya ) yapılmasına, çoğunluk sağlanamadığı takdirde II. Toplantının 19 Haziran 2018 Salı günü aynı yer ve saatte yapılmasına,

 Değerli Dernek Üyelerimize ve kamuoyuna saygı ile duyurulur. 22.05.2018

Konyaspor Kulübü Derneği

Yönetim Kurulu"

Spor Toto Süper Lig ile ilgili son gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"