comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'da Mustafa Reşit Akçay'dan oyuncularına övgü

04 Eylül 2017, Pazartesi 19:56
Konyaspor'da Mustafa Reşit Akçay'dan oyuncularına övgü

Konyaspor Başkanı Fatih Yılmaz ve teknik direktör Mustafa Reşit Akçay, geleneksel bayramlaşma töreninde konuştu.

FutbolArena - Atiker Konyaspor'da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı. Kayacık Tesisleri'nde Kulüp Başkanı Fatih Yılmaz ve yöneticiler, Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay, antrenörler, futbolcular ve kulüp personeli ile bayramlaştı.
 

Konyaspor Başkanı Fatih Yılmaz ve Mustafa Reşit Akçay'dan açıklamalar


Bayramlaşma programında konuşan Kulüp Başkanı Fatih Yılmaz, “Bayramlar bizim için birlik beraberliğin ve dayanışmanın en önemli günleri. Bir bayramı daha sizlerle birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Farklı dinlere mensup oyunculardan kurulu bir ekibimiz var. Burada hep birlikte bulunmanın ve bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hepinizin bayramını kutluyorum. Sezona iyi başladık. İlerleyen haftalarda bunu sonuçlara da yansıtarak daha iyi yerlerde olacağız. Bu konuda teknik heyetimize ve sizlere güvenimiz tam” dedi.

AKÇAY: "BÖYLE SAĞLAM VE KARAKTERLİ BİR KADRO BULMAK ZOR"
Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay, oyunculardan şimdiye kadar saha sonuçlarından çok verilen mücadeleyi önemsemelerini istediklerini belirterek, “Bunu da geride kalan haftalarda gösterdiler. Her ne kadar onlar sizinle çalıştıkları için şanslı iseler siz de onlar gibi karakterli oyuncularla çalıştığınız için bir o kadar şanslısınız. Yetenek herkese göre farklıdır ve tartışılabilir. Gecikse de başarılı sonuçlar bir gün mutlaka gelecektir. Yeter ki anlayışımızdan ayrılmadan devam edelim. Bu dönemde oluşturulan böyle sağlam ve karakterli yapıları bulmak zor” diye konuştu.

Konuşmaların ardından şeker ve tatlı ikram edilen teknik heyet ve oyuncular yöneticilerle birlikte toplu fotoğraf çektirdi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"