comScore
bilyoner

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'da İsmail Kartal dönemi

13 Eylül 2020, Pazar 00:31
Konyaspor'da İsmail Kartal dönemi

Konyaspor'da teknik direktörlük görevine İsmail Kartal getirildi. 

FutbolArena - Süper Lig takımlarından Konyaspor'da teknik direktörlük görevine İsmail Kartal getirildi. Konyaspor kulübü İsmail Kartal ile anlaştıklarını resmi internet sitesinden açıkladı. 

Bülent Korkmaz'ın ayrılık kararından sonra Konyaspor'da teknik direktörlük görevine İsmail Kartal getirildi. Konyaspor kulübünden yapılan açıklamada, "İttifak Holding Konyaspor'umuz teknik direktör İsmail Kartal ile her konuda anlaşma sağlamıştır. Camiamıza hayırlı olsun." ifadelerine yer verildi. 
BÜLENT KORKMAZ KOYNASPOR'DAN NEDEN AYRILDI?

Teknik Direktör Bülent Korkmaz, Konyaspor'dan ayrılık kararı sonrasında "
Eğer ben geçen sene içimizden birileri dahil bu takımın kümey düştüğü dönemde, haklı birçok mazerete ve sebebim olmasına rağmen yaşanan o sıkıntılı dönemde, fırtınalı ortamda gemiyi terk etmediysem, gemiyi limaa sağ salim yanaştırdıktan sonra şu an görevimi bırakmamın birçok sebebi var. Bunlar da Konyaspor Kulübü Başkanı Sayın Hlmi Kulluk'la paylaştım.  Bu sebeplerimden en önemlisi bugüne kadar yapılan transferlerimizi birlikte krarar vererek Sehic, Musa Çağıran, Eduok ve Adil Demirbağ transferlerini gerçekleştirdik. En önmli ve geçen yıl en büyük sıkıntı yaşadığımız mevki olan santrfor transferinde ise onayım ve bilgim dışında transferin gerçekleşmesidir." ifadelerini kullandı. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!