comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'da flaş Aykut Kocaman gelişmesi

18 Haziran 2018, Pazartesi 18:23
Konyaspor'da flaş Aykut Kocaman gelişmesi

Atiker Konyaspor yönetiminin Fenerbahçe ile yolları ayrılan teknik direktör Aykut Kocaman'la önümüzdeki günlerde görüşeceği ve deneyimli teknik adamdan haber beklediği öğrenildi. 

FutbolArena - Atiker Konyaspor, Fenerbahçe ile yollarını ayıran Teknik Direktör Aykut Kocaman'dan haber bekliyor. Aykut Kocaman Kocaman ile anlaşılamaması durumunda liste başında Rıza Çalımbay yer alıyor. 


Aykut Kocaman Konyaspor'a gidecek mi?


Yeni sezonda Süper Lig'de adından söz ettirmek isteyen Konyaspor'da tüm gözler teknik direktör tercihine çevrildi. Takımın ligde kalmasını sağlayan Sergen Yalçın ile yeni sezonda devam etmeyi düşünmeyen yeşil-beyazlılar Fenerbahçe ile yollarını ayıran Aykut Kocaman'dan gelecek cevabı bekliyor. Bir önceki sezon takımın başında Konyaspor'a tarihi başarılar kazandıran Aykut Kocaman ile yapılan görüşmede belirsizliğin aşılamadığı ve netlik oluşmadığı öğrenilirken alternatif hoca adayları üzerinde çalışmalar yoğunlaştırdı. 

IHA'nın haberine göre hafta sonuna kadar bekleme ve duruma göre hareket etme kararı alan Konyaspor yönetimi, yurt dışından görüştüğü yabancı teknik adamın ismini gizli tutarken, yerli teknik adam olarak Rıza Çalımbay, Okan Buruk ve Hamza Hamzaoğlu isimleri ön plana çıktı. 3 teknik adam arasından Rıza Çalımbay'ın takımı çalıştırmaya en yakın isim olduğu, bu hafta içerisinde yapılacak görüşmeler sonucunda karar verileceği kaydedildi. 
Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)