comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'da bilet gelirleri Mehmetçik Vakfı'na gidecek

27 Şubat 2018, Salı 12:09
Konyaspor'da bilet gelirleri Mehmetçik Vakfı'na gidecek

Atiker Konyaspor, Yeni Malatyaspor maçı öncesinde bilet gelirlerini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacak.

FutbolArena - Atiker Konyaspor, ligin 24.hafta maçında Yeni Malatyaspor ile kritik bir maça çıkacak.


Atiker Konyaspor - Yeni Malatyaspor biletleri


Yeşil beyazlı takımın bu önemli maçı önce Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), iç sahada oynanan Beşiktaş maçında yaşanan olaylar nedeni ile Konyaspor'a, Doğu Alt B blok, Kule Site Kuzey Alt A,B,C,D,E,F, Kule Site Kuzey Üst D,E,F,G,H,J,K, Konya Çimento Güney Alt A,B,C,D,E,F, Konya Çimento Güney Üst A,B,C,D,E,F,G,H,J,K bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi cezasını vermişti.

GELİR MEHMETÇİK VAKFI'NA
Konyaspor yönetimi, Yeni Malatyaspor ile oynanacak maç öncesi, bilet fiyatlarını aşağı çekerek, taraftarı tribüne davet etti. Öte yandan yönetim bununla da yetinmeyerek maçın bilet gelirlerini Mehmetçik Vakfı'na bağışlama kararı aldı. Konyaspor ile Yeni Malatyaspor arasında oynanacak maçın tüm bilet gelirleri Mehmetçik Vakfı'na gidecek.

DEVREDİLMEYEN BİLETLERİ KULÜP SATACAK

Konyaspor'un Beşiktaş ile oynadığı maçta tribüne giriş yasağı alan kombine bilet sahibi Konyasporlu taraftarlar, Malatyaspor maçı biletlerini bir başka kişiye devredebilecek. Ancak belirli bir güne kadar devredilmeyen maç biletleri Konyaspor yönetimi tarafından satışa çıkarabilecek.

Yeşil beyazlı kulübün yönetimi, bu konu ile ilgili önümüzdeki günlerde bir açıklama yapacak. Belirli bir güne kadar devredilmeyen kombine biletler, kulüp taraftarından satışı çıkarılacak. Konyaspor yönetimi bu hamle ile Mehmetçik Vakfı'na yapılacak bağışı artırmayı planlıyor.

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.