comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'da Ahmet Şan'dan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a tepki

07 Ağustos 2017, Pazartesi 19:27
Konyaspor'da Ahmet Şan'dan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a tepki

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, Fikret Orman'ın Süper Kupa finalinde yaşanan olaylarla ilgili yaptığı açıklamalara cevap verdi. 

FutbolArena - Konyaspor'dan Fikret Orman'a cevap! Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın, Atiker Konyaspor ile oynanan Turkcell Süper Kupa finalinde yaşanan olaylarla ilgili olarak yaptığı açıklamara Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'dan cevap geldi. Maçın ardından Konyaspor taraftarlarının sahaya inmesini ve çıkan olayları tasvip etmediğini dile getiren Ahmet Şan, Fikret Orman'ın açıklamalarına yanıt verirken, siyah beyazlı taraftarların yaptıklarına da değindi. 

"BEŞİKTAŞ OTOBÜSLERİNDE KESİCİ ALETLER ÇIKTI"
Beşiktaş otobüslerinde kesici aletler çıktı, basına yansıdı. Konya otobüslerinde çıkmadı diye sevinmiştik. Biz kendi taraftarlarımızı en ağır şekilde cezalandıracağız. Başta kendi taraftarlarımız olmak üzere suça karışanlar ceza almalı.

"DÜNYAYI AYAĞA KALDIRACAĞIZ GİBİ SÖZLERLE BU OLAYLAR ÇÖZÜLMEZ"

 Fikret Başkan çok başarılı bir kulübün başkanı. Ama biz "Dünyayı ayağa kaldıracağız" gibi laflar söyleyemiyoruz.  Dünyayı ayağa kaldıracağız gibi sözlerle bu olaylar çözülmez. Taraftarlarımızın sahaya girmesini onaylamıyoruz. Ama geçtiğimiz sezon da final maçlarında bu oldu. Sevinç abartılıyor.

Yeşil Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Konyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Konyaspor maçındaki olaylarla ilgili sert açıklama


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Konyaspor maçında yaşanan olaylarla ilgili olarak şunları söylemişti:

"DÜNYAYI AYAĞA KALDIRIRIM"

Kendi taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Hiç taşkınlık yapılmadı. Karşılıklı küfürleşmeler olur. Taraftarımız çok olgundu. Ceza verileceğini duyuyorum. Keşke daha önceki maçlarda verselerdi bugünlere gelmeseydik.

"TFF KENDİNİ SORGULAMALI"

Bu olaylardan dolayı TFF bize ceza verirse dünyayı ayağa kaldırırım. Bu bir tehdit değil. UEFA'nın bize yaptığı haksızlığı TFF'de yapmaya kalkarsa büyük olay çıkar. Hala sinirim geçmedi UEFA olayına çünkü. Bıçaklar, meşaleler atılıyor. Oyuncularıma saldırıyorlar. Oranın güvenliği TFF'nin sorumluluğunda. TFF kendini sorgulamalı.  El kol hareketleri çekip 'gelin gelin' yapıyorlar. Bunlarla ilgili suç duyurusunda bulunduk.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.