comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'da affedilen Ali Çamdalı ilk idmana çıktı

02 Ekim 2017, Pazartesi 21:43
Konyaspor'da affedilen Ali Çamdalı ilk idmana çıktı

Konyaspor'da uzun süre kadro dışında bırakılan Ali Çamdalı, yönetimin kararıyla affedildi ve ilk idmanına çıktı.

FutbolArena - Atiker Konyaspor, milli maç arasına rağmen hazırlıklarını çift antrenmanla sürdürdü. Çalışmada takıma yeniden dahil olan Ali Çamdalı da yer aldı. FutbolArena, Konyaspor'da Ali Çamdalı'ya af çıktığını 24 saat önce okuyucularına duyurmuştu.

O HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN
 

Konyaspor Haberleri (2 Ekim 2017 Pazartesi)


Kayacık Tesisleri'nde Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay ve yardımcı antrenörler gözetiminde gerçekleşen antrenmana ülke milli takımlarında bulunan Serkan Kırıntılı, Nejc Skubic, Lebogang Manyama ve Wilfred Moke katılmazken, Eren Albayrak ve Amir Hadziahmetovic takımdan ayrı çalıştı.
Malatyaspor karşılaşmasında ilk 11'de forma giyen oyuncular rejenerasyon çalışmasının yaparken, diğer oyuncular koşu ve ısınma hareketlerinin ardından 7'ye 3 top kapma çalışması yaptı. Pas çalışmasının ardından oyuncular 6'şar dakikalık 4 seri üzerinden oynanan çift kale maç ile antrenmanı tamamladı.

AFFEDİLME SEBEBİ:

FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulunan Konyaspor Başkanı Fatih Yılmaz, “Ali Çamdalı camianın sevdiği bir oyuncu. Kendisi Konyaspor'da uzun yıllardır forma giyen ve büyük başarılarda payı olan bir futbolcu. Ali bizim kaptanımız. Kendisinin takıma dönüşü oyuncular üzerinde de olumlu etki yaratacaktır” demişti.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"