comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor yönetiminden Aykut Kocaman'a tam destek

31 Aralık 2019, Salı 00:54
Konyaspor yönetiminden Aykut Kocaman'a tam destek

Konyaspor yönetimi üst üste alınan kötü sonuçlara rağmen teknik direktör Aykut Kocaman'a tam destek verdi. 

FutbolArena - Konyaspor'da ligde üst üste alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Aykut Kocaman'ın geleceği merak edilirken, yönetimden deneyimli teknik adama tam destek geldi. 


Konyaspor Haberleri: Aykut Kocaman Konyaspor'dan ayrılacak mı?


Ligde tam 10 maçtır kazanamayan Konyaspor, son hafta oynadığı Aytemiz Alanyaspor maçında sahadan 2-1 mağlup ayrıldı. Konyaspor taraftarları ise üst üste alınan kötü sonuçların ardından büyük tepki gösterirken, yönetimin Aykut Kocaman konusundaki tavrı belli oldu. 

"GEREKİRSE BERABER GİDERİZ HOCAM"
Aykut Kocaman, Aytemiz Alanyaspor mağlubiyetinin ardından sezonun ikinci yarısı için durum değerlendirmesi yapacaklarını söylerken, yönetimden deneyimli teknik adama tam destek geldi. Konyaspor yönetimi Aykut Kocaman'a, "Gerekirse beraber gideriz hocam. Seninle devam etmek istiyoruz." şeklinde güvenoyu verdi. 

AYKUT KOCAMAN NELER SÖYLEMİŞTİ?

Hem puan olarak hem de sahadaki duruş olarak büyük bir hayal kırıklığı var. Bu durumun bir hesabının olması lazım, hesaplaşması lazım. Bu da çok doğal bir durum. Hem Konyaspor'u sevenler için, yönetenler için ve yönetenler arasında teknik anlamında kendimi de katıyorum, bir hesaplaşması olması lazım ve bunun sorumluluğu da bana ait. Lafı çevirip çevirmeye gerek yok. Kendi elimizde olan ve yapma zorunda olduğum bir takım şeyler var. Bunun önceliği olarak Konyaspor ailesi olarak bir hesaplaşması lazım.”

Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"