comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor yöneticisi canlı yayında görüntüyle çelişti

10 Ağustos 2017, Perşembe 18:07
Konyaspor yöneticisi canlı yayında görüntüyle çelişti

Konyaspor Başkan Yardımcısı Abdullah Şanlı'nın canlı yayında Beşiktaş maçındaki olaylar ile ilgili 'Ne yaptık, yumruk mu attık?' çıkışı yaptığı anlarda ekrana yansıyan görüntü dikkat çekti.

FutbolArena - Beşiktaş ile Konyaspor arasında oynanan olaylı Süper Kupa maçı ardından Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu cezaları resmen açıkladı. Buna göre Beşiktaş'a 1 maç, Konyaspor'a ise 5 maç seyircisiz oynama cezası verildi. Atikler Konyaspor Başkan Yardımcısı Abdullah Şanlı, A Spor canlı yayınında cezaya itiraz ederken, sözlerinin ekrana yansıyan görüntüler ile çelişmesi dikkat çekti.
 

Abdullah Şanlı'nın Beşiktaş - Konyaspor maçı yorumları


A Spor canlı yayınında konuşan Abdullah Şanlı, PFDK'nın verdiği cezayı eleştirirken, 'Ne yaptık, yumruk mu attık?' tepkisini gösterdi. Ancak bu anlarda bir Konyaspor taraftarının polis tarafından tutulan Beşiktaş taraftarına vurduğu sert yumruğun görüntüye yansıması ilginç bir an olarak not edildi.

Abdullah Şanlı açıklamalarında, "Fikret Orman, 'Dünyayı ayağa kaldırırım' diyor. Bu mesele Türkiye'nin meselesi, dünyanın değil. Beşiktaşlı taraftarların tahrikleri olmuştur. Bunları görmezden gelemeyiz. Maçtan önce kışkırtmaya başladılar" diye konuştu.
Konyaspor ile ilgili tüm gelişmeleri Konyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)