comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor forma tanıtım videosu İZLE (Konyaspor La Casa De Papel tanıtım)

02 Ağustos 2018, Perşembe 13:04
Konyaspor forma tanıtım videosu İZLE (Konyaspor La Casa De Papel tanıtım)

Konyaspor forma tanıtım videosu sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Konyaspor yeni sezon forma tanıtım videosu izle ve Konyaspor La Casa De Papel dizi tanımı videosu için haberimizi takip edebilirsiniz. Konyaspor'un Çav Bella şarkısıyla hazırladığı yeni sezon forma tanıtım videosu izle.

Konyaspor forma tanıtım videosu izle! Konyaspor yeni sezon formalarını La Casa De Papel dizisinden esinlerek hazırladı. Atiker Konyaspor yeni sezon forma tanıtım videosunu izlemek isteyenler Konyaspor forma tanıtımı izle, Konyaspor La Casa De Papel izle, Konyaspor Çav Bella videosu nerede gibi aramalar yaparak forma tanıtım videosunu aramakta. Bizler de Konyaspor La Casa De Papel forma tanıtım videosunu sizler için hazırladık. 
 

Konyaspor forma tanıtım videosu İZLE (Konyaspor La Casa De Papel forma tanıtımı)


Atiker Konyaspor yeni sezon öncesi formalarını tanıttı. Konyasporûn tanıtım klibinde ünlü dizi La Casa De Papel'den esinlenilmesi ve Çav Bella müziğinin kullanılması sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Konyaspor'un videosu beğeni alırken tanıtımda bir başka detay da dikkat çekti. 

Yeni forma isimlerinde Konyaspor'un vefat eden futbolcusu Muhammet Yürükuslu, vefat eden taraftar Alperen ve eski futbolcu Poljak'ın isimleri kullanıldı.
Yeşil beyazlı takımla ilgili gelişmeleri Konyaspor Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

KONYASPOR VİDEOSU YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN >>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)