comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor: "Fenerbahçe taraftarları tribünleri savaş alanına çevirdi"

17 Eylül 2018, Pazartesi 00:00
Konyaspor:

Konyaspor kulübü, Fenerbahçe maçının ardından sarı lacivertli taraftarların tribünleri savaş alanına çevirdiğini açıkladı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 5. haftasında oynanan Atiker Konyaspor - Fenerbahçe maçının ardından Konyaspor kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, Fenerbahçe taraftarlarının tribünleri savaş alanına çevirdiği belirtildi.

KONYASPOR'DAN AÇIKLAMA
Fenerbahçe taraftarı maçın ardından kendilerine ait bölümde yer alan çok sayıda koltuk, ayna, kapı, klozet ve çeşmeleri kırdı. Tuvaletleri, turnikeleri ve duvarları savaş alanına çevirdi. Öte yandan konuk ekip taraftarı tel örgü bariyerlerini kırarak kontrol merkezindeki çalışanlara saldırdı.

Misafir takım taraftar grubunun tribünleri terk etmesinin ardından stat yetkililerimiz ve federasyon temsilcisi tarafından yapılan hasar tespiti sonrasında; tribündeki çok sayıdaki koltuk parçalanırken klozet kapakları, turnike bariyerleri ve ayna ve kapıların kırıldığı görüldü. Ayrıca pisuvarların kullanılmaz hale getirildiği, sabunlukların söküldüğü tespit edildi. 

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)