comScore
bilyoner

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor Basın Sözcüsü Güven Öten: "9 kişi Fenerbahçe'yi yendik. İlahi adalet!"

14 Mart 2020, Cumartesi 23:40
Konyaspor Basın Sözcüsü Güven Öten:

Konyaspor Basın Sözcüsü Güven Öten, Fenerbahçe maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Konyaspor Basın Sözcüsü Güven Öten, Süper Lig 26. haftasında Fenerbahçe karşısında 1-0 kazandıkları maçın ardından A Spor'a konuştu. 

""BİZ BUNA İLAHİ ADALET DİYORUZ"
Gerçekten teknik ekibimize ve oyuncularımızı yürekten kutluyoruz. Bizim için önemli bir galibiyetti. 9 kişiyle Fenerbahçe'yi yendik. Evimizde bir kırılganlığımız vardı. Bu açıdan 3 puan önemliydi. Maçı gördük ve seyrettik. Konyaspor olarak her zaman adaletten bahsettik. Hakem hatalarında ön plana çıkmadık. Ancak bu maçın izah edecek tarafı yok. Çizgiyi geçmiş bir top var. Herkes aynı fikirde. VAR hakemi de görüyor. İzahını nasıl verecekler?  Biz buna ilahi adalet ediyoruz! 9 kişi kaldık. 1 golümüz verilmedi ama tüm bunlara rağmen Fenerbahçe'yi mağlup ettik.

"3 PUANLI LİGDE HER ŞEY DEĞİŞEBİLİR"

3 puanlı ligde her an her şey değişebilir. Önemli olan bu kırılmayı atlatmamız gerekiyordu. Bu galibiyeti taraftarlarımıza hediye ediyoruz. Maçtan sonra değişik bir görüntü vardı. Oyuncularımız seyirci varmış gibi tribünleri dolaştı. Demek ki gücü onlar da hissediyor. Çıkışa geçerek bundan sonraki maçlarda da telafi etmeyi umuyoruz. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!