comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Filistinli Mohammad, Konyaspor'un konuğu olacak

22 Aralık 2017, Cuma 13:17
Filistinli Mohammad, Konyaspor'un konuğu olacak

Atiker Konyaspor'dan anlamlı bir hareket geldi. Filistinli Down Sendromlu Mohammad Khader Khaleel Al-Taweel Uluslararası Down Sendromu Federasyonu (UDF) Başkanı Muhammed Abdullah Tuncay ve Genel Sekreter Aydan Gömügen Tuncay'ın girişimleri sonucu psikolojik destek sağlanması amacıyla Türkiye'ye getirildi. 

FutbolArena - İsrail askerleri tarafından gözaltına alınan ve karakolda darp edilen Filistinli Down Sendromlu Mohammad Khader Khaleel Al-Taweel Uluslararası Down Sendromu Federasyonu (UDF) Başkanı Muhammed Abdullah Tuncay ve Genel Sekreter Aydan Gömügen Tuncay'ın girişimleri sonucu psikolojik destek sağlanması amacıyla Türkiye'ye getirildi. 

ATİKER KONYASPOR MOHAMMAD KHALEEL AL-TAWEEL'İ MAÇA ÇAĞIRDI
Mohammad Al-Taweel cumartesi akşamı saat 19.30'da Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda Atiker Konyaspor'un Fenerbahçe ile oynayacağı Süper Lig mücadelesinde yeşil beyazlı kulübümün “Özel Misafiri” olacak.

Konyaspor Başkanı Fatih Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerinin davetlisi olarak Konya'ya gelecek heyette Mohammad Al-Taweel'in annesi, babası be ağabeyi de yer alacak. Mohammad ve ailesi geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuğu olmuştu.

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.