comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Aykut Kocaman ayrılacak mı? Konyaspor'dan açıklama

04 Aralık 2019, Çarşamba 13:53
Aykut Kocaman ayrılacak mı? Konyaspor'dan açıklama

Konyaspor Kulübü, Süper Lig'de alınan olumsuz sonuçlar ardından teknik direktör Aykut Kocaman ile ilgili açıklama yaptı.

FutbolArena - Süper Lig'de son haftalarda istediği sonuçları alamayan Konyaspor'da teknik direktör Aykut Kocaman'ın görevi bırakıp bırakmayacağı tartışılmaya başlanmıştı. Yeşil beyazlı kulüpten yapılan açıklamada deneyimli teknik adamın arkasında oldukları belirtildi. 

"HOCAMIZIN ARKASINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
"Son haftalarda takımımızın aldığı sonuçlar hepimizi ziyadesiyle üzmektedir. Bunun neticesinde doğal olarak eleştirilerin de yoğunlaştığını görüyoruz. Tamamen “Konyaspor Sevgisi” üzerine inşa edilen haklı eleştirilerin her zaman başımızın üstünde yeri olduğunu ve bunları değerlendirdiğimizi, kayıtsız kalmadığımızı ifade etmek isteriz.  
Bununla birlikte mevcut durumdan vazife çıkaran ve ortamı özellikle germek, camiamızı karıştırmak isteyenlere en güzel cevabı yine taraftarlarımızın vereceğine de inanıyoruz. 

Bir süreden beri yaşadığımız ve hepimizin enerjisini düşüren bu kötü günleri, yönetim kurulumuzun her şart ve ortamda birlikteliği, teknik direktörümüz Sayın Aykut Kocaman'ın duruşu, bilgi, beceri ve tecrübesi, camiamızın da kenetlenmesiyle güçlü bir şekilde aşacağımızdan şüphemiz yoktur. 

Sayın Hocamızın dün yanındaydık bugün de yanında olmaya devam edeceğiz. Bundan sonra da kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda atacağı adımların her zaman destekçisi olacağız.

Bu vesileyle taraftarlarımızı yeniden ve güçlü bir başlangıç için Pazar günü kendi evimizde oynayacağımız Gaziantep maçına davet ediyoruz."

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)