comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Atiker Konyaspor'un yeni teknik direktörü Sergen Yalçın oldu

04 Mart 2018, Pazar 22:59
Atiker Konyaspor'un yeni teknik direktörü Sergen Yalçın oldu

Atiker Konyaspor'da Mehmet Özdilek'in yerine getirilen teknik direktör belli oldu. Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar yeni hocayı twitter hesabından açıkladı ve Sergen Yalçın ile prensip anlaşmasına vardıklarını belirtti. 

FutbolArena - Atiker Konyaspor'da yeni teknik direktör belli oldu. Süper Lig 24. haftasında Yeni Malatyaspor karşısında alınan mağlubiyetin ardından Mehmet Özdilek ile yollarını ayıran yeşil beyazlı yönetim yeni teknik direktörünü açıkladı. 


Konyaspor'un yeni teknik direktörü kim?


Süper Lig 24. haftasında sahasında Yeni Malatyaspor'a 1-0 kaybeden Konyaspor'da teknik direktör Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı. Üst üste alınan yenilgilerin ardından yönetim kan değişikliğine gitme kararı aldı ve takımın yeni teknik direktörünü belirledi. 

Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Yeni Malatyaspor maçının ardından kendisine ait twitter hesabından yaptığı açıklamada, Yönetim Kurulumuz Sergen Yalçın'la prensipte anlaşmış bulunup salı günü takımımızın başında olacaktır." ifadelerini kullandı. 
KONYASPOR'DAN MEHMET ÖZDİLEK AÇIKLAMASI

Yönetim Kurulumuz E.Y. Malatyaspor maçının ardından olağanüstü toplanmış, teknik direktörümüz Mehmet Özdilek ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırma kararı almıştır. 

Bu kararın ardından Atiker Konyaspor'umuz için en uygun ismi takımımızın başına getirmek için girişimlerimiz başlamış bulunmaktadır. En kısa sürede kararımızı verip hafta sonunda oynanacak olan Galatasaray maçına yeni teknik direktörümüzle çıkmayı hedefliyoruz.

Bugüne kadar Atiker Konyaspor'umuza hizmetleri için Mehmet Özdilek ve ekibine teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar diliyoruz."

SERGEN YALÇIN'IN YARDIMCILARI: 

Yardımcı Antrenör: Murat Şahin, Çağdaş Atan
Antrenör/Analist: Murat Kaytaz
Scout: Gürsoy Yalçın
Kaleci Antrenörü: Levent Açıl

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!