comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Atiker Konyaspor'un yeni sezon formaları!

03 Ağustos 2017, Perşembe 11:03
Atiker Konyaspor'un yeni sezon formaları!

Atiker Konyaspor'un  2017-2018 sezonunda UEFA Avrupa Ligi, Süper Lig ve Türkiye Kupası'ndaki maçlarında giyeceği formalar tanıtıldı. 

FutbolArena - Atiker Konyaspor'da kaptan Ali Çamdalı, Ömer Ali Şahiner, Selim Ay ve Imoh Ezekiel, yeni sezonda terletecekleri Çubuklu, Anadolu Kartalı ve 95.Yıl formalarıyla objektiflere poz verdi.


Atiker Konyaspor'un 2017-2018 sezonu formaları


Yeni formaları en önemli özelliği üzerinde ay yıldızlı türk bayrağının bulunması. Bilindiği üzere, Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda şampiyon olan takımlar, bir sonraki sezon formalarında Türk Bayrağı taşımaya hak kazanırlar. Tüm formalarda ürün tasarımı alanında ince detaylar düşünüldü ve yeni teknolojiler uygulandı . Kullanılan çok özel kumaşlar ve yan panellerde oluşturulan klima teknolojisi futbolcuların vücut sıcaklığını dengeleme ve terlemelerini kontrol etmelerine yardımcı olacak.

Yeni Çubuklu formada iki yakanın birleştiği noktada nakışla işlenen 1922 ibaresi yer aldı. Çubukların genişliği önceki çubuklu formalara göre artırıldı. Anadolu Kartalı isminin verildiği yeşil formanın göğüs kısmında armada da yer alan çift başlı kartal figürü kullanıldı. Formanın sırt kısmına diğerlerinde olduğu gibi Konyaspor yazıldı. 
95. Yıl isimli beyaz forması ise 4 farklı kumaş çeşidinin kullanıldığı  özel tasarım olarak üretildi. Dokuma çizgilerinin de yer aldığı formanın yakası düğmeli bisiklet olarak tasarlandı. Yakanın bittiği yer ile sol göğsümüzdeki arma nakış olarak tasarlandı. Formanın bel kısmında ise kuşak şeklinde yeşil renk kullanıldı.

Atiker Konyaspor ile ilgili son dakika gelişmelerini Atiker Konyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"