comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Atiker Konyaspor'da Sergen Yalçın sesleri

23 Ekim 2017, Pazartesi 10:52
Atiker Konyaspor'da Sergen Yalçın sesleri

Atiker Konyaspor teknik direktörünü arıyor. Konyaspor. yönetimi teknik direktörlük koltuğu için 3 aday belirlemiş durumda. En ciddi aday ise Sergen Yalçın.

FutbolArena - Atiker Konyaspor, dün Demir Grup Sivasspor yenilgisi sonrasında teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ile yollarını ayırma kararı aldı. Konyaspor yönetimi Mustafa Reşit Akçay yerine geçecek teknik direktör adaylarını belirledi. Listede Sergen Yalçın'da bulunuyor.


Atiker Konyaspor'da Sergen Yalçın dönemi mi?


Atiker Konyaspor teknik direktör arayışlarını sürdürüyor. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Atiker Konyaspor'un yeni teknik direktörü kim olacak? Mustafa Reşit Akçay'ın yerine 3 aday var! Ve en büyük favori de Sergen Yalçın.

EN CİDDİ ADAY SERGEN YALÇIN
Taraftar istifaya da davet ettiği yönetimden acil operasyon bekliyor. Konyaspor yönetimi ajandasından yabancı teknik direktör seçeneğini kaldırdı. Listede 3 yerli hocanın ismi var. Konyaspor'un yönetim binası koridorlarında konuşulanlara göre bu isimler; Sergen Yalçın, Ertuğrul Sağlam ve Hamza Hamzaoğlu. Yönetimin üç isimle de dün itibariyle temasa geçtiği gelen bilgiler arasında.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"