comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Atiker Konyaspor'da sakatlık sorunu

20 Aralık 2017, Çarşamba 16:37
Atiker Konyaspor'da sakatlık sorunu

Atiker Konyaspor'da sakat oyuncuların çokluğu can sıkıyor. Yeşil beyazlı kulüpte Kulüp Doktou Yrd.Doç.Dr. Galip Bilen Kürklü, sakat oyuncuların sağlık durumları hakkında spor kamuoyuna bir bilgilendirme yaptı.

FutbolArena - Atiker Konyaspor sakatlık problemleriyle uğraşıyor. Kulüp doktorlarından Galip Bilen Kürklü son durumla ilgili bilgilendirme yaptı.
 

Atiker Konyaspor'da sakatlıkla ilgili son durum


Galip Bilen Kürklü, “Takım kaptanımız Ali Çamdalı'nın sağ alt adalesinde kanama ve 2.derece zorlanma, oyuncumuz Malick Evouna'nın sağ diz iç yan bağlarında Grade 1 zorlanma ve meniskopati tespit edildi. Oyuncularımızın tedavilerine devam ediliyor. Ayrıca Ferhat Öztorun, Moryke Fofana, Volkan Fındıklı, Eren Albayrak, Abdou Razack Traore ve Amir”in tedavi süreçleri de sürüyor. Sağlık ekibimiz oyuncularımızın en kısa sürede takımımıza en faydalı şekilde yeniden sahalara dönmesi adına çalışmalarına devam ediyor” şeklinde görüş belirtti.

 

Konyaspor'un Göztepe deplasmanında uğradığı sözlü saldırı


“Bakanlarımızı ve TFF'yi göreve davet ediyoruz” başlığı ile yapılan açıklamada şöyle denildi:
“Göztepe ile Süper Lig'in 16. haftasında deplasmanda oynadığımız karşılaşma sonrasında protokol tribününde, insanlığa yakışmayan, aşağılayan, ayrılıkçı, ötekileştirici, kin ve nefret tohumları ekip düşmanlığa tahrik eden, bir kişinin çirkin saldırısıyla karşılaştık. Müsabakanın hemen sonrasında Göztepe SK yöneticilerini tebrik etmek için yerimizden kalktığımız anda gerçekleşen saldırı, münferit olarak başlamış, ancak kabul edilemez bu durum karşısında sessiz kalmayan yönetim kurulu üyelerimizin sert tepkisi sonrasında benzer ifade ve davranışlarla devam etmiştir.

"MECZUP HEZEYANI OLARAK DEĞERLENDİRMEK MÜMKÜN DEĞİL"

Din mezhep ve sosyal sınıf üzerinden çapsız, vasıfsız, densiz bir zavallının söylemleri basit, sıradan bir vaka gibi görünse de esasında bir zihniyetin ürünü olarak burada karşımıza çıkmıştır. Bu konuyu bir meczubun hezeyanı olarak değerlendirmemiz mümkün değildir. Konu sadece yönetim kurulu üyelerimiz ve şehrimizi değil inanan ve inandığı gibi yaşamaya gayret eden herkesi hedef almıştır.”

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"