comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Atiker Konyaspor'da Mustafa Reşit Akçay'dan Beşiktaş açıklaması

15 Eylül 2017, Cuma 00:32
Atiker Konyaspor'da Mustafa Reşit Akçay'dan Beşiktaş açıklaması

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Marsilya maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Atiker Konyaspor, UEFA Avrupa Ligi'nde gruptaki ilk maçında deplasmanda Marsilya'ya 1-0 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Konyaspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, yaptığı açıklamada Beşiktaş maçıyla Marsilya müsabakasını kıyasladı. 


Konyaspor'da Mustafa Reşit Akçay'dan Marsilya maçı sonrası açıklamaları


Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Marsilya maçından sonra yaptığı açıklamada, "Dikkatsizlik pahalıya mal oldu. Maçın bütününe baktığımızda Beşiktaş maçından sonra en iyi oynadığımız oyundan biri. Yeni bir sistemle devam ediyoruz.İyi bir yoldayız.Rotasyon konusunda oyuncular şanslarını iyi kullanmak zorunda. Şansını kullanamayan oyuncularımız oluyor.Bu bir ikaz olsun.Performansı düşük oyuncularımızla devam etmeyeceğiz. Bu bir süreç.Kadro derinliğini oluşturmak için rotasyonlu kadroya devam edeceğiz.'' ifadelerini kullandı. 

"BEŞİKTAŞ'IN ŞAPKADAN TAVŞAN ÇIKARAN OYUNCULARI VAR"
Mustafa Reşit Akçay, bu hafta ligde Beşiktaş ile oynayacakları karşılaşmayla ilgili olarak da, " Beşiktaş'ın torbadan tavşan çıkartan oyuncuları var. Biz yine de mücadelemizle bunların üstesinden geleceğiz. Bu skorlar bizi mutsuz etmemeli, heyecanımızı düşürmemeli. Doğru yolda olduğumuzu düşünüyoruz." diye konuştu. 

Yeşil Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Konyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.