comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Atiker Konyaspor'da Mehmet Özdilek'in transfer tedirginliği

14 Ocak 2018, Pazar 14:56
Atiker Konyaspor'da Mehmet Özdilek'in transfer tedirginliği

Atiker Konyaspor, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da yaptığı kamp ile sürdürüyor. Yeşil beyazlı takımda ikinci yarı öncesi birçok oyuncu ile yolların ayrılmasına rağmen sadece Karabükspor'dan Mustapha Yatabare kadroya dahil edildi.

FutbolArena - Atiker Konyaspor, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da yaptığı kamp ile sürdürürken Mehmet Özdilek bir konuda tedirginlik yaşıyor.

Yeşil beyazlı takımda ikinci yarı öncesi birçok oyuncu ile yolların ayrılmasına rağmen sadece Karabükspor'dan Mustapha Yatabare kadroya dahil edildi.


Atiker Konyaspor'da transfer haberleri


Ligin ilk yarısında istediği sonuçları alamayan ve düşme hattında bulunan Atiker Konyaspor'da Teknik Direktör Mehmet Özdilek, istediği transferin gerçekleşmemesinden ve geç kalınmasından oldukça rahatsız. Karabükspor'dan Poko'yu Göztepe'ye kaptıran ve Trabzonspor'dan Rodallega'yı bir türlü kadrosuna katamayan yeşil beyazlılarda kampın son günleri yaklaşırken, taraftar da oldukça tedirgin.
Atiker Konyaspor'da teknik direktör Mehmet Özdilek'in bu rahatsızlığı ekibi ile paylaştığı, transfer yapılmadan takımın başında devam etme konusunda istişare yaptıkları iddia edildi. Teknik Direktör Mehmet Özdilek'in nasıl bir karar vereceği önümüzdeki günlerde belli olacak.
 
Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)