comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Atiker Konyaspor'da Ferhat Öztorun: "Stresli bir sezon geçirdik"

27 Mayıs 2018, Pazar 17:01
Atiker Konyaspor'da Ferhat Öztorun:

Konyasporlu futbolcu Ferhat Öztorun, Süper Kupa'yı alarak iyi bir başlangıç yaptıkları sezonun kendileri adına oldukça stresli geçtiğini ancak son haftalarda özellikle iç sahada alınan galibiyetler ve deplasmanda rakiplerden alınan puanlarla ligde kalmayı başardıklarını söyledi.

FutbolArena - Atiker Konyaspor'da Ferhat Öztorun sezonun bitmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Yeni bir hoca, yeni bir sistem ve yeni oyunculardan oluşan kadroyla sezona girildiğini ifade eden Ferhat Öztorun, “Hakikaten stresli bir sezon geçirdik. Sezona aslında Süper kupayı alarak çok iyi bir başlangıç yaptık. Arkasından talihsizlikler yaşadık, kötü oynadığımız ve kaybettiğimiz maçlarda oldu. Bazı şeyler kontrolümüzden çıkmıştı. Fakat sonrasında bütün final haftaları denilen haftaların hepsinde oynadığımız maçlarda güzel sonuçlarla ayrıldık. Bayağı zorlu ve stresli bir sezonun sonucunda ligde kalmış olduk” şeklinde açıklamalarda bulundu.
İYİ BAŞLANGIÇ OLDU

‘Atiker Konyaspor'da unutamadığım maç Süper Kupayı kazandığımız maçtı' diyen Öztorun, sözlerine şöyle devam etti: “Çünkü bu Atiker Konyaspor formasıyla çıktığım ilk maçtı. Yeni transfer olmuştum ve buradaki kariyerime en zor maçla başlıyordum. Ama Allah'a çok şükür hem kendi adıma hem de takımım adına iyi bir maç oldu. İyi bir başlangıç olduğu için çok mutluydum…”

KENDİ PERFORMANSINDAN MEMNUN

Ferhat Öztorun, “Ben kendi adıma çok iyi bir sezon geçirdim. Dolu dolu bir sezon oldu. Performans olarak da benim adıma iyi bir sezon oldu. Mutluyum” derken, yeni sezon ile ilgili olarak da şunları söyledi: “Bundan sonrası için inşallah en kötü sezonumuz böyle olur. Her şey daha güzel olacak diye düşünüyorum. Bu yolda çalışacağız…”

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"