comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Atiker Konyaspor'da beklenmedik bir ayrılık daha!

21 Eylül 2017, Perşembe 19:38
Atiker Konyaspor'da beklenmedik bir ayrılık daha!

Spor Toto Süper Lig takımlarından Atiker Konyaspor'da şok bir ayrılık daha yaşandı. 

FutbolArena - Atiker Konyaspor'da şok ayrılık! Spor Toto Süper Lig takımlarından Atiker Konyaspor'da yönetici Muhammet Ak'ın görevine son verildi. 


Atiker Konyaspor'da kimler ayrıldı?


Atiker Konyaspor'da sportif direktör Bülent Akın'ın ardından bir ayrılık daha! Kulüp tarafından Genel Müdür Muhammet Ak ile yolların ayrıldığı öğrenildi. Konya yerel basınındaki haberle göre; Konyaspor yönetimi Muhammet Ak ile yolların ayrıldığu haberlerini doğruları ve fakat gerekçe olarak henüz bir açıklama yapılmadı. 

1.5 senedir yaptığı hizmetlerle taraftarların da sevgilisi haline gelen Muhammet Ak'ın görevine son verilmesi Konyaspor taraftarları tarafındanda şaşkınlıkla karşılandı. 
Konyaspor'da Mustafa Reşit Akçay istifa edecek mi?

Son dönemde Süper Lig'de görevinden ayrılan teknik adamların sorulması üzerine konuşan Akçay, “Niye sen istifa etmiyorsun anlamında bir ifade oldu. Gerçekçi olmak lazım. Seyircisiz 7 maç oynuyorsunuz. 5'i deplasmanda Başakşehir, Trabzonspor, Beşiktaş bizim için tek talihsiz maç Alanya ile içeride oynadığımız tepki. Fiziksel olarak iyiydik ama skora yansıtamadık. Ben yararlı olamadığım anda aniden giden adamlardanım. Maddi değerlere önem vermeyen biriyim. Yararlı olmadığımı hissettiğim an bu hamleyi yaparım. Bir değişim içindeyiz. Sezonda bütün işlerin doğru gitmesi gerekiyor. Bütün her şey sadece antrenörün meydana getirdiği noktada mı? Bu soruyu da ben sorayım size” diye konuştu.

Yeşil Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Konyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.