comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Atiker Konyaspor, Wilfried Kanon transferinden vazgeçti

02 Ağustos 2017, Çarşamba 11:42
Atiker Konyaspor, Wilfried Kanon transferinden vazgeçti

Atiker Konyaspor yeni sezon hazırlıkları ve takviye çalışmaları devam ederken  Fildişili stoper Wilfried Kanon transferinden vazgeçti

FutbolArena - Atiker Konyaspor'un transfer etmek istediği Wilfried Kanon dün Konya'ya getirilirken yönetim bu transferdeb vazgeçmek zorunda kaldı.

Sağlık kontrolünden geçirilen siyahi oyuncunun geçmişte yaşadığı menisküs ve kalp rahatsızlığı sebebiyle bu transferden vazgeçtiği bilgisine ulaşıldı. Geçen sezonu ADO Den Haag takımında geçiren 24 yaşındaki Kanon, sezon başı itibariyle boşa çıkmıştı.
 

Atiker Konyaspor Wilfried Kanon transferinden neden vazgeçti?


Öncelikle Lille takımıyla transfer görüşmesi yapan Kanon, geçmişteki sakatlıkları nedeniyle bu takımla anlaşamamıştı. Dün Konya'ya getirilen ve pazarlık masasına oturtulan Wilfried Kanon'un yüksek ücret istemesi ve geçmişteki sakatlıklarından dolayı ekibimizin bu transferden vazgeçtiği öğrenildi.
Kulübün resmi twitter sayfasına açıklamalarda bulunan Atiker Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, "Wilfried Kanon ile yapılan görüşmeler olumsuz sonuçlanmış olup, kulübümüz bu transferden vazgeçmiştir" dedi.

Atiker Konyaspor ile ilgili son dakika gelişmelerini Atiker Konyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.