comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Atiker Konyaspor minik kalplere dokundu

30 Kasım 2017, Perşembe 17:50
Atiker Konyaspor minik kalplere dokundu

Konyaspor Başkanı Fatih Yılmaz, 6-10 yaş arası 300 çocuğa yapılan yardım sonrası, “Çocuğun olduğu her yerde Konyaspor adını yaşatmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

FutbolArena - Atiker Konyaspor düzenlediği proje ile yardıma muhtaç öğrencilere matara, oyuncak, atkı, şapka ve eldiven hediye etti. Yeşil beyazlı takımda Kulüp Başkanı Fatih Yılmaz, Başkan Yardımcıları Ahmet Baydar ve Ali Kaya, Teknik Direktör Mehmet Özdilek, Kaleci Antrenörü Zafer Öger ve futbolculardan takım kaptanı Ali Çamdalı, Selim Ay, Deni Milosevic ile Moryke Fofana eğitimlerini sürdüren ihtiyaç sahibi çocuklarla bir araya geldi.
 

Konyaspor Haberleri (30 Kasım 2017 Perşembe)


Oyuncaksız Çocuklar Derneği ile yapılan iş birliği neticesinde Mehmet Akif Ersoy İ.H.L. bünyesinde geçici olarak eğitimlerine devam Iraklı, Suriyeli, Afgan, Türkmen ve Türklerden oluşan 6-10 yaş arası 300 çocuğa matara, oyuncak, atkı, şapka ve eldivenden oluşan hediyeleri programa katılan Başkan Fatih Yılmaz, yöneticiler, teknik heyet ve oyuncular tarafından takdim edildi.

FATİH YILMAZ KONUŞMA YAPTI
Burada bir konuşma yapan Konyaspor Başkanı Fatih Yılmaz “Çocuğun olduğu her yerde Konyaspor adını yaşatmaya çalışıyoruz. Bir çocuk gülerse dünya güler sloganıyla hareket edip bu tür etkinliklerle Konyaspor aidiyeti oluşturmaya çalışıyoruz. Bugün de 300 çocuğumuzun sevincine ortak olmak için buradayız. Değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza, sayın hocamıza, kaptanımıza, futbolcularımıza, derneğimize ve okul yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Burada olmaktan dolayı son derece mutlu ve gururluyuz” dedi.

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)