comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Ahmet Davutoğlu: "Konyaspor'a haksızlık yapıldı"

19 Mart 2018, Pazartesi 12:35
Ahmet Davutoğlu:

Atiker Konyaspor'un 2-0'lık galibiyetiyle sona eren Kayserispor maçını tribünden takip eden Eski Başbakan ve Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, mücadele sonrasında teknik heyet ve oyuncuları tebrik etti.

FutbolArena - Atiker Konyaspor'un Kayserispor'u 2-0 yendiği mücadeleyi tribünden eski Başbakan ve Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu da takip etti.
 

Atiker Konyaspor haberleri


Maçın tamamlanmasının ardından sahaya inen ve burada takım kaptanları Ali Turan, Selim Ay ve Serkan Kırıntılı başta olmak üzere oyuncuları kutlayan Davutoğlu, daha sonra tribünlerdeki taraftarları selamladı ve kendisine verilen kaşkolu taktı.

Buradan soyunma odasına geçen Eski Başbakan ve Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu ve beraberindekilere Kulüp Başkanı Fatih Yılmaz ve yöneticiler de eşlik etti.
 DAVUTOĞLU: BÜYÜK HAKSIZLIK YAPILDI

Konyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın ve antrenörleri tebrik eden Davutoğlu “Bu takıma gerçekten çok büyük haksızlıklar yapıldı. İnşallah siz futbolculuk döneminde yaptığınız iyi işlere burada da devam edeceksiniz ve takımı ligde tutacaksınız. Aslına bakılırsa bu takım Avrupa maçlarında bile iyi bir performans sergiledi. Ama sezon başında verilen o 5 maçlık ceza takımı psikolojik olarak oldukça etkiledi. Teknik Direktör değişiklikleri de takımın performansını etkiledi. Bundan sonra güzel günlerin yaşanacağına inanıyorum. Size ve oyuncu kadromuza güveniyoruz” diye konuştu.

SERGEN YALÇIN: SON DAKİKAYA KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ

Teknik Direktör Sergen Yalçın da yaptığı konuşmada, “Çok kritik bir dönemde göreve geldik. Fazla zamanımız yok. Birbirinden zorlu maçlara çıkıyoruz. Bu süreçte oyuncularımızı hemen hazırlamaya fırsatımız yok. Daha çok psikolojik olarak onları maçlara hazırlamak zorunda kaldık. Ama oyuncularımızla beraber elimizden gelen mücadeleyi son dakikaya kadar vereceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde görüş belirtti.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"