comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Adis Jahovic, FutbolArena'ya konuştu ''Asıl yerimiz...''

27 Mart 2018, Salı 16:04
Adis Jahovic, FutbolArena'ya konuştu ''Asıl yerimiz...''

Atiker Konyaspor'un başarılı golcü futbolcusu Adis Jahovic, FutbolArena'ya Spor Toto Süper Lig'de kalan 8 haftalık süreci yorumladı.

FutbolArena - Özel Süper Lig ekiplerinden Atiker Konyaspor'un golcü oyuncusu Adis Jahovic, FutbolArena'ya takımın kalitesini gördüğünü ve bulundukları konumun çok şaşırtıcı olduğunu belirterek, “Bu takıma inancım olmasaydı gelmezdim” dedi.


Konyaspor golcüsü Adis Jahovic, FutbolArena'ya konuştu


‘TARAFTARIMIZ İLE 3 PUAN GETİRECEĞİZ'

2-0 kazandıkları Kayserispor maçında gol attığı için çok mutlu olduğunu belirten Jahovic, Osmanlı maçına kazanmak için Ankara'ya gideceklerini sözlerine ekleyerek, “Yeni hocamızla birlikte pozitif bir enerjimiz var. Kayserispor maçı çok önemliydi. Taraftarımızın da desteği ile maça çok iyi başladık. Erken bir gol attık. Tabi ikinci golü de bulmamız gerekiyordu. 1-0 her zaman riskli bir skordur. Son dakika olsa da ikinci golü atmayı başardık. İkinci golü de ben attığım için kendi adıma çok mutluyum. Şimdi bu Kayserispor maçını unutmamız gerekiyor. Ben maç maç odaklanıyorum. Bizim için her maç final niteliğinde çünkü. Şimdiki hedefimiz Osmanlı maçı. Gelecek olan taraftarımız ile birlikte Konya'ya 3 puanı getirmeyi umut ediyoruz” dedi.
‘GERÇEK YERİ İLK 6'

Konyaspor'un düşme potasında olmasının çok şaşırtıcı olduğunu ifade eden Makedonyalı oyuncu, “Konyaspor'a gelir gelmez ilk fark ettiğim oyuncu grubunun kalitesi ve yüksek karakteriydi. Konyaspor'un mevcut durumu beni şaşırtıyor. Konyaspor'un en kötü ilk 10 yer alması gerekiyor. Hatta gerçek yeri ilk altı. Takımın son 2 yılda Avrupa'da yer alması, iki tane kupayı müzesine götürmesi, takımın kalitesini gayet açık bir şekilde gösteriyor. Bu takıma inancım olmasaydı gelmezdim” şeklinde konuştu.

Geçmişte neler olduğunu konuşacak vakit yok. Düşme gibi bir ihtimali düşünmüyoruz bile. Geçmişte illaki hatalar olmuştur. Geçmişe takılıp kalmak zarar verir. Geçmişten ders alınacaksa bunun vakti de şuan değil. Kenetlendik. İyi yerde bitireceğiz. Düşme gibi bir korkumuz da yok” şeklinde konuştu.

Spor Toto Süper Lig ile ilgili son gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"