comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Atiba Hutchinson, Milli Takımı bıraktı mı?

07 Ekim 2016, Cuma 20:42
Atiba Hutchinson, Milli Takımı bıraktı mı?

Beşiktaş'ın başarılı futbolcularından Atiba Hutchinson, Kanada Milli Takımı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu Atiba Hutchinson, Kanada Milli Takımını bırakıp bırakmadığıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Tecrübeli futbolcu, "Milli Takımdaki geleceğimi düşüneceğimi hocalarımla görüştüm" dedi.

ATIBA, MİLLİ TAKIMA VEDA ETTİ Mİ?
BJK TV'ye açıklamalarda bulunan Atiba Hutchinson, "Geçtiğimiz ay milli takıma gittiğimde yetkililerle ve teknik direktör ile bir görüşme yaptım ve aslında net bir karar vermedim. Onlara milli takıma gelme konusunda düşüneceğimi söyledim çünkü artık kabul edersiniz ki yaşım ilerliyor. Uzun seyahatler ile birlikte gelen ciddi yorgunluklar ve ciddi yükler var. Bu aşamada kulübüme odaklanmak istediğimi milli takım konusunda geleceğimi düşüneceğimi ve ondan sonra karar vereceğimi kendilerine ben ilettim.

Aslında bırakmak istememin sebebi artık Dünya Kupası'na katılım şansımızın kalmaması. Bir taraftan yoğun bir maç programı var, oldukça zor bir maç takvimi var bazen 2 bazen 3 maç oynuyoruz haftada ve bu da vücuda ciddi bir yük getiriyor. Milli takım arasında Kanada Milli Takım'ı  bazı hazırlık maçları  oynuyor özellikle hazırlık maçlarının olduğu bir dönemde  burada olmak istedim. Hem dinlenmek hem de düşünmek istedim, teknik direktörümüz ile de bu konuda konuştum. Söylediğim gibi birkaç sebep bir araya geldi, bende şu an kesin bir karara varmasam da böyle bir noktaya geldim" dedi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"