comScore

Atamızı saygı ve minnetle anıyoruz...

10 Kasım 2020, Salı 09:17
Atamızı saygı ve minnetle anıyoruz...

Ulu Önderimiz Mustafa Kema Atatürk'ü aramızdan bedenen ayrılışının 82. yılında sonsuz sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz.

FutbolArena - Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü bedenen aramızdan ayrılışının 82. yılında büyük bir sevgi, saygı ve sonsuz şükranla anıyoruz. Spor camiası da 10 Kasım'da Atatürk'ü andı ve paylaşımlarda bulundu.

TFF: "Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 82. yılında saygıyla anıyoruz."
Beşiktaş: "Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 82. yıl dönümünde saygıyla, rahmetle ve minnetle anıyor, Beşiktaş Camiası olarak ilke ve devrimlerinin izinde olduğumuzu yineliyoruz."

Fenerbahçe: "Atamızın ilelebet kalplerimize yazılışının 82. yıl dönümünde, sosyal medya hesaplarımızı #BizSeniz görseliyle donatıyor, sonsuz özlemini en derinde yaşıyoruz!"

Galatasaray: "Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 82. yılında sevgi, saygı, minnet ve özlemle anıyoruz."

Trabzonspor: "Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 82. yılında saygı ve özlemle anıyoruz."

Başakşehir: "Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı, özlem ve minnetle anıyoruz..."

Antalyaspor: "82 yıldır unutulmayan hatıraların, fikirlerin gibi bizimle sonsuza dek yaşayacak. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü sonsuzluğa uğurlayışımızın 82. yıl dönümünde saygı, rahmet ve özlemle anıyoruz."

Alanyaspor: "Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, aramızdan ayrılışının 82'nci yıldönümünde özlem, saygı ve rahmetle anıyoruz."

Denizlispor: "Emanetinle çıktığımız bu sonsuz yolculukta, zafer adımlarımızın yol gösterici kahramanı; en çok da senin."

Kasımpaşa: "Ölümünün 82. yılında, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü minnet ve özlemle anıyoruz."

Karagümrük: "Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 82. yılında saygı, özlem ve minnetle anıyoruz."

Çaykur Rizespor: "Türkiye Cumhuriyeti'nin banisi, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz."

Gaziantep FK: "Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü; saygı, özlem ve minnetle anıyoruz!"

Hatayspor: "Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, vefatının 82. yıl dönümünde rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz."

Malatyaspor: "Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü 82'nci ölüm yıldönümünde saygı, özlem, minnet ve rahmetle anıyoruz."

Konyaspor: "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 82. yıl dönümünde saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz..."

Göztepe: "Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 82. yılında saygı ve özlemle anıyoruz. O'na ve devrimlerine olan bağlılığımızı bir kez daha ifade ediyor, aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz."

Sivasspor: "Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, büyük komutan, eşsiz devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk'ü, aramızdan ayrılışının 82. yıl dönümünde saygı, sevgi, şükran ve özlemle anıyoruz"

Erzurumspor: "İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu ‘'ben'' kelimesiyle ifade edemem; o ben değil, bizdir!"

Kayserispor: "Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve rahmetle anıyoruz."

Gençlerbirliği: "Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü minnetle anıyoruz."

Ankaragücü: "Saygı ve minnetle."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"