comScore

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları 2018 burada! ATA AÖF büt sınav sonuçları ve ATA AÖF büt sonuçları açıklandı

18 Haziran 2018, Pazartesi 15:25
ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları 2018 burada! ATA AÖF büt sınav sonuçları ve ATA AÖF büt sonuçları açıklandı

ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları açıklandı. ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçlarının açıklanmasının ardından ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları  merak edenler internet ortamında ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları  2018 ve ATA AÖF büt sonuçlarını nereden öğrenebilirim? şeklinde araştırma yapmaya başladı. ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçlarına dair tüm gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları açıklandı mı? ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları açıklandı. ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak diye merak edenler için Erzurum Atatürk Üniversitesi üzerinden bir açıklama yapıldı. Bu açıklamaya göre ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. 


ATA AÖF Bütünleme Sınavı sonuçları (18 Haziran 2018 Pazartesi)


Peki ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları nereden ulaşabilirim? ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları nasıl öğrenebilirim? AÖF bütünleme sınavı sonuçlarını öğrenmek isteyenler için konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi (LMS) sol menüde yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 20 Haziran 23:59'a kadar bize iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden anlık olarak yapılacaktır.

ATA AÖF sınavı nasıl yapılır?


Fakültemizde bir eğitim – öğretim yılı içerisinde her dönem için bir adet ara sınav (Blok Uygulama hariç) ve bir yarıyıl sonu sınavı ile bir bütünleme sınavı yapılmaktadır. Ayrıca kayıtlı olduğu programın bütün derslerine kayıt yaptırmış  ancak FF harf notu alarak mezuniyeti için üç dersi kalmış olan öğrencilere eğitim-öğretim yılı sonunda bir defaya mahsus olmak üzere mezuniyet üç ders sınavı yapılır.  Sınavlar ülke genelinde 81 ilde merkezi sınav yöntemiyle gözetim altında (yüz yüze) gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yurtdışında Azerbaycan'da sınav yapılmaktadır.

SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.