comScore

Aston Villa'da Leandro Bacuna ayrılıyor mu? Premier Lig Haberleri

29 Mart 2016, Salı 11:54
Aston Villa'da Leandro Bacuna ayrılıyor mu? Premier Lig Haberleri

Ayrılma kararı alan Leandro Bacuna'nın geleceğe dair planlarını yazdık.

FutbolArena - Premier Lig'de oldukça zor günler geçiren hatta matematiksel olarak ligde kalma şansı olmasına rağmen sahada yaşanılanlar baz alındığında düşmesine kesin gözüyle bakılan Aston Villa'da vasatın üzerine çıkan oyuncular bir bir ayrılma planları yapıyor.

 

Leandro Bacuna kimdir? Leandro Bacuna hangi mevkide oynuyor?1.87 metre boyunda, 77 kilo ağırlığındaki 24 yaşındaki Leandro Bacuna da şimdiden ayrılma planları yapmaya başladı. Sol bek, sağ bek, ön libero, orta sahanın ortası, sol açık ve sağ açık pozisyonlarında oynayabilen Leandro Bacuna'nın önümüzdeki sezon da Aston Villa'da kalması ancak 1-2 sene içerisinde ülkesine dönmesi bekleniyor.

Leandro Bacuna kendi verdiği demeçlerde de 1-2 sene daha pişmesi gerektiğini ve ardından başta Uefa Şampiyonlar Ligi olmak üzere kendini gösterebilecek şampiyonlarda boy göstermesi gerektiğini sıkça vurguluyor.
Leandro Bacuna bu sezon Premier Lig'de 24 maçta 1 gol atarken, kale haricinde her pozisyonda görev aldı ve özellikle savunma anlayışı konusunda birçok maç takımda ayakta kalabilen tek oyuncuydu.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!