comScore

Aslı Enver'i sinirlendiren soru! Kameralara sert çıkıştı

22 Temmuz 2017, Cumartesi 00:47
Aslı Enver'i sinirlendiren soru! Kameralara sert çıkıştı

Ünlü oyuncu Aslı Enver, Kardeşim Benim filmiyle ilgil basın mensuplarının sorduğu soruya sinirlenince kameralara sert çıkıştı. 

FutbolArena - Aslı Enver'in, Kardeşim Benim filminin devamında Murat Boz ile yaşadığı sorunlar nedeniyle kadroda olmayacağı haberlerinin ardından ünlü oyuncuya bu konuyla ilgili mikrofon uzatıldı. Hatırlanacağı üzere Murat Boz ile Aslı Enver ayrılığı sonrasında Aslı Enver'in kadrodan çıkıp çıkmayacağı konusu çok konuşulmuştu. Çiftin barışmasına rağmen Aslı Enver'in filmde rol almayacağı açıklandı. Aslı Enver'in bıraktığı Zeynep karakterini Leyla Feray canlandıracak.
 

Aslı Enver Murat Boz barıştı mı?


Daha önce sık sık ayrılık iddialarıyla gündeme gelen Aslı Enver ve Murat Boz geçtiğimiz haftalarda Bodrum'da görüntülenmişti. Birlikte görüntü vermekten kaçınan Boz ve Enver, Bodrum'da bir restoranda görüntülendi. Yemekte ikiliye Murat Boz'un annesi Nedret Boz da eşlik etti. Murat Boz ise Aslı Enver'in kendisini aldattığı yönündeki iddialara Sabah Gazetesi'ne konuşarak, "Aldatma gibi bir durum yok. Böyle bir şey zaten mümkün değil. Evet, o dönem Aslı'yla ayrıydık ama konuşuyor ve haberleşiyorduk. Her ilişkide olabilecek bir dönem." açıklamasını yaptı. 


Aslı Enver, Murat Boz'u aldattı mı?


Murat Boz, Bu, tamamen kimlerin olduğunu bilmediğim bir ortama girmemin sonucu oldu. Eser'in evinde 35-40 kişi vardı. Zaten o kızları da tanımıyordum. Biz hep Eser'e gider, arkadaş grubumuzla Playstation oynar, müzik dinleriz. Her şey kontrolüm dışında gelişti. Eser'in de suçu yok. Zaten ortada bir olay da yok. Elde olan sadece kapıdaki arabamın fotoğrafı. Benim başkalarıyla aynı ortamda olmam, Aslı'yı aldattığım anlamına gelmez. Bu olaydan sonra hayatında bir değişiklik yapmadığını dile getiren Boz, “Ben hep samimiyetimle yaşadım. Kimsenin niyetinden şüphe etmem, etmedim. Birileri bu olayı kullanmak istedi ama ben kendimi biliyorum, beni bilen de biliyor." diye konuştu. 

 

Aslı Enver Kardeşim Benim filminde oynamıyor mu?


Aslı Enver'in Murat Boz ile yaşadığı sorunlar nedeniyle Kardeşim Benim Filmi'nde rol alıp almayacağı sorusu basın mensupları tarafından ünlü oyuncuya soruldu. Aslı Enver gelen soruya ise sinirlendi. Ünlü oyuncu, "Kardeşim Benim filminde var mısınız yok musunuz? Set ziyareti gibi haberler çıktı ama." sorusuna "Evet, sırf o yüzden yokum." zaten diye tepki gösterirken, Rolü Başkasına kaptırdı söylentilerini duyunca, "Reklam da yapıyoruz ya biz zaten." diye cevap verdi ve arabına binerek oradan uzaklaştı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.